Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek szeptemberig le...

Szerintetek szeptemberig le lehet fogyni 20kg-t? Az 18 hét kb.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Le lehet, de kemény lesz.
2013. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Le lehet, de a böröd garantáltan nem fogja tudni követni és lógni fog rajtad, amit utána nem lehet megváltoztani többé.
2013. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Attól függ most hány kiló vagy , mert 150-ből elég egyszerű , 70-ből meg már egyáltalán nem.
2013. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Én 1 hónap alatt akarok ennyit. :) Igaz én 150+ kg-s vagyok.
2013. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egy honap alatt nem hiszem hogy le tudsz fogyni 20 kilot meg ugysem hogy 150kg vagy. Max drasztikus modon viszont azzal szamolj hogy ha drasztikus dietat csinalsz, ahogy abbahagyod a dietat meg tobb feljon.


Kerdezonek: PERSZE! Kitartas kell hozza!! Hetente leadni 1 kilot nem nehez!! Sok sok kardio edzes rengeteg protein (csirke, pulyka, zsirszegeny turo),zoldseg gyumolcs, semmi feher liszt, semmi cukor es meglesz :) Hidd el igy leirva lehet rosszul hangzik de abszolut nem nehez sot nagyon is szeretheto etelek es eletmod :) HAJRA!!

2013. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1,5 hónap alatt azzal fogytam 20kg-t hogy elhagytam a kenyeret meg a cukrot .. úgy hogy 1percel nem mozogtam többet 160 kg voltam
2013. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt fogytam 20 kg-t! 94-ről 74-re és még mindig fogyok!

Ahogy 5-ös válaszoló írta, nálam bevállt! Sok protein, heti 6 nap kardio és menni fog!

Ja és semmi baja a bőrömnek! Ha tornázol és krémezed magad, akkor meg tudod őrizni valamilyen szinten a feszességet! Hajrá!

2013. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ColumboV6 válasza:

Üdv!


Január 3.-a óta pont 10 kg-ot fogytam 109-ről 99-kg-ra

úgy,hogy nem mozogtam többet,mint előtte. Semmit..:)

El kell hagyni a szénhidrátot,csak szárnyas húst eszek,

ami nálam bevált az a kefír zsemlével!!!

Semmi szalámi,semmi nasi.

Könnyű lefogyni,csak el kell határozni és kitartani!

2013. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 20 kg-ot fogytam úgy, hogy nem ettem kenyeret meg tésztát, minden mást ettem, csak mértékkel. Nem zabáltam teli magamat. Tornázni nem volt időm, és 10 órás munkaidő után már kedvem sem volt. (egy boltban dolgoztam akkor)Le lehet fogyni, csak egy kicsit kell változtatni az életeden. A lényeg, hogy ne úgy állj hozzá, hogy "na én mától fogyókúrázok!" mert akkor nehezebb lesz, éld meg másképp. Én például amikor kijelentettem, hogy na mától fogyi, akkor még híztam is, amikor meg csak annyit mondtam stílust váltottam 3 hónap alatt lefogytam. A tornával segítesz a testednek átalakulni.
2013. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szoval akkor lehetseges?
2013. ápr. 25. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!