Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 170 cm vagyok és 53 kg vagyok...

170 cm vagyok és 53 kg vagyok 75 voltam, és 50 akkarok lenni én sok zöldség és gyümölcsben gondolkozom, meg persze húsra, sajtra, meg túróra. Ezzel mennyit tudnék 1 hét alatt fogyni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt egy fiú írta ki? Atyaég.
2013. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így kevés.


Szálkásító diéta és kardió edzés kell.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]


Kardió edzésnek rengeteg fajtája van:


Kardió-gépek: kerékpár, lépcsőző, ellipszis-tréner, futópad, karergométer, evezőpad


Aerobik-órák: bármely típusa, amely a megfelelő bemelegítéssel és levezetéssel együtt folyamatos, koreografált mozgást biztosít (tehát nem az alakformáló óra) adott pulzusszámon legalább 60 percig.*


Spinning / indoor cycling

2013. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokat segitettél!
2013. júl. 2. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Úristen. Elnézést, de ne légy anorexiás!!!

Én 173 cm vagyok 69 kg, és 65 re fogok lemenni..

Nem akarok csontkupac lenni, mondjuk én vállas is vagyok csaj létemre.. Plusz izom is van.

Sz.tem ne fogyj többet, ha már srác inkább hízz pár kg-t, a csajok nagy része nem szereti a túl vékony srácokat.


22 L

2013. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom de én nem akarok hizni. 14 éves vagyok,tudom hogy kevés a súlyom,mert apám meg anyukám nem hagy békén azt akarják hogy hizak!Mert hülye is vagyok,mert éheztettem magam,útána meg rám jön az ehetnék.
2013. júl. 2. 12:45
 6/6 anonim válasza:
XDDDDD Nevesd ki magad haver hova akarsz fogyni 53 kiloval 170 centivel ?!?
2013. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!