Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 13 évesen, mit kell ennem,...

13 évesen, mit kell ennem, mikor, hogyan, hol lefogyjak 10, min.5, max 20 kilót?

Figyelt kérdés
Kb 50 kiló körül lehetek, nem látszik rajtam, de kicsit nagy a fenekem és a hasam is nő. Tudom, hogy mozgással kéne leadnom, de ahhoz normális étrend kell. Nem tudna nekem valaki ajánlani valami jó dolgot, étrendet, táblázatot? Nyárra szép....formás szeretnék lenni! KÖSZÖNÖM!
2013. júl. 2. 13:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
50 kiló nem olyan sok! a feneked meg hogy nő, az természetes! De ha nagyon leakarsz adni (szerintem MAX! 5-8 kilót) akkor reggelire egyél egy zsemlét (mindegy mivel), tizóraizz meg, valami gyümölcsöt, egy müzli-cerbona szeletet, ebédelj meg normálisan, uzsonnára is gyümölcs, egy csokoládé, vagy valami, vacsorázni pedig egy szelet rozs kenyér, vagy puffasztott rizs. Majd estefele (a hő miatt) menyj el kocogni fél-1 órát, vagy napközbe menyj le úszni. Kerüld a cukros italokat, ne egyél kenyeret, gyorfagyasztott kajákat. Ha eszel zsemlét, rozskenyereket, zöldség, gyümölcs, egyéb diétás kajákat (puff. risz, bakerolls stb..) egyél! Próbáld elkerülni a tésztaféléket, a keményítős kajákat, a gyorséttermeket, a túllisztezett kajákat!
2013. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Esetleg ha belefér a költségetekbe, kérd meg szüleid, hogy vegyenek Norbi Update termékeket! Sokan kritizálják, hogy a pénre mennek, de valóban hatásos. (bár igaz, hogy a hatás, és az ár mércéje még így is az ár fele dől!)
2013. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első, ez egyáltalán nem jó étrend, hol a zöldség???

Szerintem nemcsak diétánál, de egy hétköznapi, súlytartós étrendnek is a zöldségen és a gyümölcsön kell alapulnia!

E mellé mehet a tojás, és a hús-hal, hogy megfelelő fehérjét fogyassz, kevés mag (mert sok kalória van benne, ettől függetlenül nagyon egészséges), tejtermék is mehet, pl. joghurt, túró, de ebből se túl sokat. Aztán ott van a zabpehely, azt leginkább reggelire edd, kenyér helyett pedig puffasztott rizs, pászka...

Ebédre mehet a leves, főzelékek, hús, néha krumpli, rizs, de ezeket inkább hanyagold, ha lehet. A tésztát pedig szintén.

Sportnak a biciklit ajánlanám, valamint az úszást, görkorit, bármit. A futással óvatosan, megterhelheti az ízületeket, ha nem megfelelő cipőben futsz, és inkább sportpályán ródd a köröket, biztos, ami biztos.

2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ugyan már! na ez a nemfogyós hülyeség diéta! Jajj egyél orrba szájba luxuskajákat. Én lefogytam 40 kilót 1 év alatt, reggelire 1 zsemlét ettem, valami gyümölcsöt, ebédeltem, uzsonnára is valami kis apróságot vacsorázni nem vacsoráztam, meg tornáztam napi 1 órát. Nem ettem semmiféle szarságot. Igen ne egyél gyorskaját, cukros italokat, ne igyál tejet, meg ilyenek... Három fő elkerülendő van: cukor-zsír-szén-hidrát. Ezeket mértékkel! Ennyi. Ez költséghatékony, és még jól is laksz, nem úgy mint a puffasztott szarságokkal meg ezekkel. Lehet majdnem mindent enni, csak mértékkel. Ez a szabály. És az is hülyeség, hogy napi 5x egyél. A vacsorát hagyd ki! És napi 1 óra mozgás minimum! És ne csinálj semmi ilyen szarságokat mint amiekt az előzőek irkálnak!
2013. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A vacsorát hagyd ki??? :O

Ilyen hülyeséget! 13 éves, könyörgöm, fejlődő szervezet. Tegyük fel, 5 órakor uzsonnázik, és 10 óra előtt nem kerül ágyba. Gyakorlatilag 5 órát éhezik, félájultan kerül ágyba, reggel éhezve kel fel... Tudom, miről beszélek, mert én is beleestem ebbe a hibába. Túl korán vacsoráztam, baromi szarul voltam. Este megreformáltam az étkezésemet, elhatároztam, hogy mostantól szigorúan napi ötször étkezem, a kalóriát is felvittem 200 kcallal, éa másnap egész nap volt energiám, mégis fogytam!

A norbis baromságot is inkább ne, amennyit arra költesz, abból már lehet venni 10 kg zöldséget...

2013. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.


Az ember hús és zöldségevő. 13 évesen is. Mit egyél? Amit egy ragadozó: halakat, húsokat, tojást főleg zöldségekkel.


Nyárra nem leszel szép, formás mert nyár van. Meg mert ha eddig nem lettél az, akkor adj magadnak egy évet, jövő nyárig :)

2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha fejlődő szervezet, akkor ne fogyókúrázzon 13 évesen! ENNYI! én 10 éves koromtól folyamatosan fogyókúráztam és kinőtt mindenem!
2013. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fogyókúra nem az egészséges táplálkozásról szól. Gyerekeknél az ilyen okok miatti károsodás, pff egyszerűen később már visszafordíthatatlan hátrány lesz.


A poén, hogy a fogyókúrák nem is a fogyásról szólnak. Így maradt az, hogy semmi értelmük, nem jók semmire, legfeljebb károsak.


Ezek fényében mekkora szerencsétlen, megtévesztett kis tesze-tosza áldozattípus az, aki 'fogyókúrázik', kortól és nemtől függetlenül persze.

2013. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szia,én is 13. éves vagyok,és én 37kg vagyok,senki se mondta hogy ez sok lenne még úgy érzem kicsit nagy a hasam.Én is szerettem volna lefogyni.de aztán beláttam,hogy az csak káros ,fejlődő szervezetnek.Szerintem max. 2 naponta menny ki futni,1- 1 és fél órát:)
2013. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen! szerintem se fogyókúrázz, max az adagod vedd lejjebb egy picit, és minden nap mozogj! Ússz, szobabiciklizz, biciklizz, fuss, tornázz stb..
2013. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!