Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért állt le a fogyás mit...

Miért állt le a fogyás mit tegyek?

Figyelt kérdés
105kg 185cm voltam. Elkezdtem szénhidrát szegényebben enni és alapból keveset ettem. Jóval kevesebbet mint eddig. kb napi 5-700kcalt eszek. Nagyon szépen fogytam de most már egy hete 91kg körül megrekedtem. És nem megy lejebb. Eddig meg volt heti 2kg fogyás is de most semmi. Nem baj ha lelassul a dolog de ez itt szó szerint megállt. Ma pl egy tál kukoricapelyhet ettem kb 250kcal meg pisztrángot főtt krumplival ami kb 3-350 kalória lehetett és se többet se kevesebbet nem eszek. Minden nap hasonlóan keveset eszek.

2013. dec. 9. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Látod! Ezért nem működik a koplalás..
2013. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha többet eszel, mozgásban marad az anyagcseréd, tehát fogyni fogsz. Nekem 1000-1200 kalória körül van egy napom, de én 65 kilóval kezdtem és szinte semmit nem mozgok egész nap, szó szerint. Mégis szépen, gyorsan, folyamatosan fogyok. Egyél sokszor picit, ez a napi kétszer kevés kiborító lehet, testileg-lelkileg megterhelő, én nem is bírnám.
2013. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval most többet kéne ennem akkor fogyok? Vagy éppen azt a napi 6-700 kalóriát osszam fel 2 helyett 4-5 étkezésre? És akkor fogyok? Így gondolod? Szóval mondjuk 3 óránként egyek egy kicsit és azzal jobban fog menni a fogyás mintha reggel bekajálok meg délután?


Az elsőnek üzenném, hogy mégis 15kg lement koplalással csak most rekedt meg.

2013. dec. 9. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd visszajön, ha már nem bírod tovább a koplalást :)
2013. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ehetnél egy picit többet is, mondom, én 65 kilóból fogytam úgy, hogy csak ülök és létezem, ha te ennél többet csinálsz egy nap, többet is igényelnél. :D Reggeli és ebéd között ehetnél mondjuk magvakat, gyümölcsöt, zöldséget, vacsorára tojást vagy még egy kis húst... az ebéded rendben van, de a reggelid is lehetne táplálóbb, én sonkát-tojást szoktam reggelizni, ilyesmit. Szóval kb négy étkezésed lehetne, két kisebb a msotaniak mellé, simán fogynál vele.
2013. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor az ha mindig viszem be a tápanyagot folyamatosan akkor az serkenti az anyagcserém ami fogyást idézne elő? Ha belegondolok lehet benne valami mert eddig úgy ettem, hogy volt a kis kajám amit kb egy egész délelőttön át ettem néha néha haraptam bele. Pl egy szendvicset reggel 10-14:00 ig ettem meg és akkor pont a fogyásom csúcsán voltam míg így ettem. Meg próbálom akkor mostantól ezt, hogy néhány óránként fogok enni egy keveset és nem egyszerre mindet.
2013. dec. 9. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem folyamatosan, hanem pár órás szünetekkel, de akkor végülis úgy, ahogy írod. :) Remélem, beindul a fogyásod.
2013. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm akkor a tanácsot akkor így fogom csinálni. Az eddigi 2 kajálást felosztom kb 5-6 kajálásra egy nap. Én is remélem beindul még min 5kg van hátra.
2013. dec. 9. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Állítólag, ha koplalsz, egy bizonyos súlynál megakad, ilyenkor egyél többet egy-két napig. (lehet a mérleg utána plusz egy kilóval többet mutat, de be kell indítani a fogyást.)
2013. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt is megfogadom:D Ha nem válik be a napi többször keveset evés akkor 1-2 napig rendesen zabálni fogok. Gondolom ilyenkor a test úgy lesz, hogy elmúlt a vészhelyzet újra van biztos tápanyag forrás utána újabb megvonás és mehetnek a kilók.
2013. dec. 9. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!