Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Segitseg! 4 ho napja fogyokura...

Newgirl_ kérdése:

Segitseg! 4 ho napja fogyokurazok, le is dobtam tobb mint 10 kg-t . De nehezen birom abbahagyni. Pszichologushoz is jarok de ugy erzem nem igen segit. Mit tegyek? Egesz csaladom mar nagyon ki van.

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép. Nem abbahagyni kell, hanem mérsékelni
2014. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért jársz pszichológushoz mert fogyókúrázol?Hogyan képzeljük el a fogyókúrád? 4hónap alatt 10 kilógramm nem drasztikus...És ráadásul a családod ki van ezen...Hogy fogytál le?
2014. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Regebb ota jarok ,de most ez a fotema mindig:)

keveset ettem és a szenhidratot melloztem

2014. aug. 14. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Félnek, hogy anorexiássá válsz. Figyelj oda nagyon, ésszel csináld, mert nagyon könnyen bele lehet futni, úgy, hogy észre sem veszed.


Jaj, még az a pár kiló, uh, még a hasamon van kis párna, jaj, a combomból is mehetne... és már csontkollekció vagy, de továbbra is fogynál.

2014. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj.jo.hat epp csontra ne fogyj.de tudod a pszichenek jot tesz a sport.es a kulsodnek
2014. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!