Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Aki vėgig csinálta a...

Aki vėgig csinálta a tojás diėtát, mennyit sikerült egy hėt alatt fogyni? Sportoltál mellette, vagy csak a diėta?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Sok ember probálta már a baráti körömből a "tojás diétát",de nem nagyon bizonyosodott be a fogyás (főleg nem egy hét alatt). Szerintem inkább próbálkozz kevésbé kalória- vagy szénhidrátdús ételekkel.Javaslom a gyümölcsöket,de leginkább a sportot. Ha minden este kocogsz egy picit ,jelentős fogyás következhet be. Ami fontos (!!) ,a futást ne kötelező teherként fogjuk fel, legyünk kitartóak.

Sok sikert kívánok neked. :-)

2015. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kb 10 éve próbáltam. Egyik legsikeresebb rövid távú diétám volt, bár félbe kellett hagynom. Akkor 2 hetesre írták, én 1 hétig bírtam. Reggelente keserű ízű hányás jelentkezett a hét végén. Sokan írták, hogy nem tesz jót az epének... ki tudja. Mindenesetre abbahagytam, utána 2 napig csak és kizárólag nutellás gofrit ettem tejszínhabbal. Nem tudtam abbahagyni, holott nem vagyok nagy édességevő. Az eredmény ezek ellenére is 4 kiló minusz volt, kb ennyit akartam leadni, és évekig nem jött vissza.

Más diétáktól éhes maradtam, megszédültem vagy hatástalanok voltak.

Nem sportoltam semmit.

2015. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!