Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Sok zöldséget eszek, mégis...

Sok zöldséget eszek, mégis miért van az hogy székletem alig van?

Figyelt kérdés

1 hete hogy minden nap eszek zöldséget.

Napi 20-30 dkg minimum meg van.

Azelőtt napokig hetekig egy falat zöldséget nem ettem ahhoz képest ez rengeteg.

2 naponta van székletem , de nagyon kevés, és ingerem se nagyon szokott leni.

Puffadok, és a hasam és a derekamon az úszógumi csak nő.

Betartottam a diétámat 1200-1400 kalóriákat ettem.

tojás,sárgarépa,ecetes paradicsom, petrezselyem gyökér,csirke hús,ez minden nap meg volt, 2 napig tarkababot is ettem, tegnap ettem kevés krumplit is,párizsit.

Illetve 4 napig semennyi cukrot és lisztes dolgot nem fogyasztottam, 3 napig csökkent a súlyom aztán hirtelen több lettem a negyedik napon.

A hasamon olyan méretes háj van hogy amikor a fürdőkádban ülök hiába húzom ki magam az ott annyira előre türemkedik mintha 6 hónapos terhes lennék.

Kezdek félni nem hogy fogyni nem tudok de még súlyt se tartani.

Kalóriabázisban figyeltem hogy a fehérje fogyasztás mindig sokkal több legyen mint a szénhidrát és a zsír.

És reménykedtem benne hogy nem izomból fogyok ha sok fehérjével fenn tartom.

2 hete vettem észre magamon hogy a hasam elég nagy azóta még nagyobb.

Vagy túl sokat eszek, vagy túl keveset és raktározoz a szervezetem vagy mi a baj?

De arra lennék kíváncsi hogy hova tűnik az a sok zöldség rost amit én megeszek, ha nem jön ki?



2015. ápr. 5. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:

" Vagy túl sokat eszek, vagy túl keveset ... "


-az előbbi drága,te egyértelműen sokat eszel,még mindig,ezért nem fogysz,

2015. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keveset iszol és erjesztéssel készült tejterméket sem fogyasztasz.
2015. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szorulásom van mindig, pedig szinte kizárólag zöldséget eszem.

A széklethez folyadék kellene valószínűleg több. A zöldség önmagában édeskevés.

2015. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdd a napot egy pohár élőflórás natúr joghurttal. Nekem az activia pille bevált. Igyál rengeteg folyadékot.

Hiába eszel sok zöldséget, ha mellette nem iszol eleget. Ráadásul, ha a zöldség fogalma nálad abban merül ki, hogy paradicsom, répa, petrezselyemgyökér, akkor még mindig nem eszel elég zöldséget. Ennél kicsit több féle zöldség van jóval magasabb rosttartalommal. Kelbimbó, zellerszár, brokkoli, karfiol, cékla, különféle saláták.

Egyél zabkását, egyél magvas kenyeret.

3 napi súlycsökkenés nem feltétlenül izom és biztos, hogy nem zsír. Csak vizet vesztett a szervezeted.

A bab eleve puffaszt, gázosít. Két nap egymás után enni elég buta dolog ilyen rossz emésztés mellett.

A párizsi helyett pedig inkább egyél csirke vagy pulykamell sonkát lehetőleg minimum 60%-os legyen, de a legjobb, ha több.

2015. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon fontos hogy egy nap megigyál 2,5-3 liter vizet ami nagyon fontos.
2015. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy pl. 50kg-os ember számára kell 2,5L vizet inni egy nap, tehát igyál sokat (lehetőleg vizet de szerintem ez eléggé egyértelmű)

Több fajta zöldséget kéne enned és mondjuk rengeteg gyümölcsöt kéne enni:D

Bárki jöhet azzal hogy de a gyümölcscukor, de a gyümölcsökben sok a szénhidrát

HÜLYESÉG!:)

A gyümölcscukor még lassabban is szívódik fel viszont felgyorsítja az anyagcserét és még rengeteg vitamin is van benne

2018. máj. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!