Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Át fog ázni az abonett/extrudá...

Át fog ázni az abonett/extrudált kenyér?

Figyelt kérdés
Két szelet abonett kenyér közé raknék egy szelet felvágottat és egy szelet sajtot, amit elvinnék magammal a suliba. Délutánra átázna a kenyér?Vagy olyan sok folyadék nincs a felvágottban?

2015. ápr. 13. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hihi, ma ugyanezt vittem az iskolába. Kissé átázott, de attól még finom :3
2015. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már 'szénhidrátszegény diéta' kategóriában van a kérdés. Tudtad hogy az abonettnek több mint a fele(100/55g) szénhidrát?
2015. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hopsz, ezt nem tudtam :) Akkor félrement..
2015. ápr. 13. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez azt is jelenti, hogy simán hízós étrend alapjába fér bele, mint a kenyér. Mert ugye búza, búza.



Szerintem nem fog átázni, de lehet hogy igen, még az egyik válaszolódnak is átázott.


Pedig egy felvágottnak nem kellene túl nedvesnek lennie. Egy paradicsom az más, de egy felvágott.. pontosítható milyen felvágott?

2015. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az önmagában nem gond, hogy valaminek a nagyobb része szénhidrát... Pl. ketogénben is lehet rizst enni, csak nem sokat (egyszer meglepődtem, milyen sok 10g rizs, ha puffasztva van. nem mintha nyakra-főre akarnám enni, de ha nagyon akarom, megtehetem)... Sokak pedig rengeteg szénhidrátot esznek szénhidrátszegény diétában, csak az átlagemberhez képest kevesebbet.

Az abonettnek nyilván semmi értelme, ha kilószámra eszi az ember (szerintem akkor se, ha máshogy, ezért én nem is enném, de itt nem rólam van szó), de tipikusan nem is úgy eszik. Valószínűleg még mindig jobb, mintha szelet kenyereket enne az ember, legalább kevesebb anyag, ha az nem is normális étel.

2015. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5 Úgy van ahogy mondod, de 1-2 szelet abonett egy kicsit sem telít, kb annyi értelme van hogy ne kelljen kézzel a felvágotthoz nyúlni.


Én egyszer vettem ilyet kíváncsiságból, megettem egy zacskóval de kb. meg sem éreztem. Utána elolvastam a hátulját, 64g ch és 346 kcal csúszott le úgy mintha egy pohár víz lenne.

2015. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Én egyszer kipróbáltam vagy 20 éve (kíváncsi fajta vagyok), elég rossz volt, soha többé. Szóval ezzel nem vagyok képben, de sokan használják kenyér helyett, ha nekik jó, miért ne? Nyilván nem jó ötlet megpróbálni jóllakni vele (legalábbis így gondolom, fogalmam sincs, van-e, aki azt teszi), ez csak egy valami, ami közrefogja azt, ami a kenyérben szokott lenni. A delikvens megeszi a valamit a 2 szelet abonettel, evett valamit, ami kalóriában annyira nem sok. (Ez utóbbi nekem többnyire értelmetlen, mert én jórészt a kalóriától lakom jól, de olykor jól jön egy kalóriaszegény kis étkezés, bár én ilyenkor zöldséget használok, nem abonettet.)
2015. ápr. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a pufirizzsel vagyok úgy, ha nem akarok sok ch-t enni, de valami ropogósat kennék meg vajjal akkor 2-3 szelet a reggelihez igazából finom, ropogós, vajas-sós.

De ugye legalább gluténfrei.


De Shinin szóljon rám, le kell állnom a tejtermékekkel.. basszus kivan az allergia jelző karom (ez a bal felkarom:D

2015. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Dehogy szólok, az hipokrita dolog lenne, pár napja vettünk másfél kiló akciós Kerrygoldot és a szokásos nagy adag sajtot, nekünk nincs bajunk vele (bár jobb lenne megbízható forrásból, de csak kecskés embereket ismerek).

Amúgy a sima pufirizs nekem akkor se kenyérféle, ha ropog. Én különálló puffasztott barnarizsszemeket keverek a csokimba néha, de müzliként éve is jó tud lenni, mézesfűszerrel, mézzel, esetleg kis kókusztejjel...

Ropogós dolgokat ketogénesen is tudok csinálni bármikor. Magropogósnak nevezem őket és a mikróban készülnek, mindkettő miatt többek bele tudnának kötni, de az engem nem érdekel. Gyors, kényelmes, olcsó, elég finom, de ami a fő, ropog, fogyáshoz jó és szerintem nem egészségtelen.

2015. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1,5 kiló KerryGold?

Mézesfűszer, kókusztej?

[link]


De jó, hogy 1 órája elfogyasztottam a napi zsírigényemet szalonnával, különben most nagyon rákívánnék valami édességre :)


De olyan jó kedvem van édesség nélkül is, ma tiszta ketopaleó voltam egyelőre, és a vajat sem fogyasztottam, egész jó vagyok :)


https://www.youtube.com/watch?v=VoOG7LEyUJ0

2015. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!