Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 164 cm vagyok és 46 kg, de...

164 cm vagyok és 46 kg, de szerintem még fogynom kéne. Normális ez? ( 21/L)

Figyelt kérdés

Meg mindig vastagnak látom magam, pedig heti 4szer sportolok, tehát plötyi sem vagyok. Miért van ez? Mindenki mondja, hogy már jól nézek ki, álljak le, de én úgy gondolom, hogy kamuznak. Szerintetek?

Remélem nem valami kezdődő anorexia.



2015. jún. 21. 19:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha nem koplalsz ez nem lehet anorexia, max testképzavar.
2015. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
veled van a baj. szerintem irtó sovány lehetsz. 50 kilónak minimum kéne lenned.
2015. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, de pl. Esténként nem vagyok hajlandó enni már max. iszom egy fehérjét. Édességet nem eszem egyáltalán. Eddig 49 kg voltam ezt mostanában sikerült kitalálnom, hogy keveset eszek.
2015. jún. 21. 19:30
 4/17 anonim válasza:
100%
én 158 cm vagyok 48 kg. nem vagyok zsírbomba de van rajtam 1-2 kg fölösleg. ha teheted vizsgaltasd ki magad mert ennek még komoly következményei lehetnek. szerintem nem kell fogyóznod. higgy a körülötted élő embereknek és ne tartsd magad kövérnek. először próbáld meg magad elfogadni. ha ez az elkövetkező 2 hétben sem javul csak akkor menj. ( nem vagyok híve az ilyen dolgoknak. de ez magàn véleményem. lehet hogy adnak jobb választ is a kérdésedre. :) )
2015. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ez már beteges. De tudom, hiába írom neked. Én 161 vagyok, és 53 kg. Épp, hogy túléltem...
2015. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg az utolsónak. Nem bírom abbbahagyni, pedig van párom és mondja, hogy sovány vagyok, és mindig be akar zabáltatni, de nem hagyom, félek, hogy a kapcsolatom is rámegy, mert szerinte velem már nem lehet egy jót enni sem.
2015. jún. 21. 19:37
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Kb. tíz kilót felszedhetnél, akkor már normális lenne a súlyod.


Erősen nézz magadba, 46 kg már betegesen sovány.

2015. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

164 cm vagyok! Ahhoz még nem betegesen, nem vagyok vmi magas.

Legalábbis ezzel nyugtatom magam.

2015. jún. 21. 19:48
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Igen, anorexiásként én is pont így gondoltam.


Menj el pszichológushoz, mielőtt megölöd magad.

2015. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De jo Neked! En 164 cm-esen 57 kg-mal ereztem jol magam kb ennyi idösen. Sajnos azota ez egy alomtestsuly. En nem tudom, hogyan kell lemondani az edessegröl, ill. ha sikerült is, a csaladi rendezvenyeken muszaj, ha nem akarok ehen halni (mas nincs).

A kerdesed gyanus csak a vegen, csak nem voltal mar anorexias? Ha hajlamod van, akkor lehet, h figyelned kell erre. Sztem elöször is nezd magad realisan, tenyleg ennyire fontos a külsö? Mert ha a belsö fontosabb, inkabb azzal foglalkozz, ott "szedjel fel" vagy "adjal le", mert a testsuly alapjan biztos, h nem kell fogynod.

Szerintem az egeszseg a legfontosabb.

2015. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!