Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 164 cm vagyok és 46 kg, de...

164 cm vagyok és 46 kg, de szerintem még fogynom kéne. Normális ez? ( 21/L)

Figyelt kérdés

Meg mindig vastagnak látom magam, pedig heti 4szer sportolok, tehát plötyi sem vagyok. Miért van ez? Mindenki mondja, hogy már jól nézek ki, álljak le, de én úgy gondolom, hogy kamuznak. Szerintetek?

Remélem nem valami kezdődő anorexia.



2015. jún. 21. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

bocs

*En nem tudom, hogyan kell lemondani az edessegröl, ill. ha sikerült is otthon lemondani, a csaladi rendezvenyeken muszaj enni, ha nem akarok ehen halni (mas nincs), es igy borult minden... :(

10.

2015. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, de voltam sajnos. Egyszer 38 kg fogytam 15 évesen :/

Én nem tudom mitől jött most ez újra rám, szerető emberek vesznek körül.

2015. jún. 21. 19:57
 13/17 A kérdező kommentje:
38 kg-ra.
2015. jún. 21. 19:58
 14/17 anonim ***** válasza:

Testképzavarnak néz ki, igen. 10 kiló Rád férne, sok izmod tuti nincs, nem fér a testömegedbe...


#10: Ha nincs más családi összejöveteleken, akkor sem kell édességet enned. Nem halnál éhen, de ha éhes vagy egy ideig evés nélkül, vigyél saját ételt. Nekem most már igen speckó étrendem van, sehol nem tudok enni nem saját ételt, csak ha kilengek, ami bizonyos ételeknél belefér, de szénhidrátosaknál többnyire nem. Édességet főleg könnyű sajátot enni, nekem aztán nem lenne csábítás. Ma az egyik régi kedvencem, marlenka volt ingyen az alkotótáborban. Nem ettem belőle, ételem amúgyis volt, mindig viszek, ha valahova kicsit hosszabban megyek.

2015. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14, de könnyü ezt mondani, nem latva/atelve ezeket az összejöveteleket! Ezek nem alkototaborok, ahova szivesen, magadtol mesz, hanem ahova "muszaj", de legszivesebben... nem is reszletezem. Azt nem nezik jo szemmel, ha vinnek, pl. az anyosomekhoz egesz napra de akar az ettermi szülinapokra. (Nem tettem hozza, nekem is spec. etrend, emiatt. ) Nyilvan nem szo szerint ehen halnek (van "tartalekom" :D), csak eppen szedelegnek az ehsegtöl, igy a gyerekekre figyelni nonstop, nem mindegy. (Gyerekekkel nem különösebben foglalkozo csalad.) Neha van nekem elfogadhato kaja, maskor nincs, es ilyenkor pl.azzal ervel a ferjem, "most kivetelesen", szoval rövidre zarva: ez a tema nem ilyen fekete-feher...


Kerdezö, az miert van, h Te külsö problemaknal fogysz es olyan kesztetest erzel, h estenkent nem eszel, en meg forditva? Egy röpke gondolat, h "nem erdekel az egesz" es evesbe temetem banatomat, vagy ahogy leirtam, megdöbbentem a felismerestöl, "tartalekolok"... Te hogy csinalod, hogy nincsenek ilyen gondolataid? Milyen gondolataid vannak a problemaknal, h nem eszel? Talan tanulnunk kene egymastol, legalabbis nekem töled ezt eltanulni.

2015. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szèp homlokos a puncid?, mert kinylnálak a pici bugyidból bèbi.


Nincs is szebb egy vèkonyka csontos puncitól!

2015. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
16os te beteg állat
2015. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!