Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit tegyek, hogy tovább fogyjak?

Mit tegyek, hogy tovább fogyjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 163cm és 65 kg vagyok.Májusban kezdtem el a diétámat 83 kgról.Minimális mozgást végeztem csak,csupán az étkezésre figyeltem.Most már ez nem elég :( Milyen mozgást kéne folytatnom,hogy még 10kg-ot leadhassak?

#mozgás #diéta #jólnézzekki
2015. nov. 20. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ismerős, csak én 4 éve kezdtem (a számaink is kísértetiesen azonosak :D).

Mivel a kalóriaégetésben is szükséged van a mozgásra, fontos, hogy olyan legyen, amivel ezt el tudod érni. Kevés mozgás nem elég. Én nem tudnék hosszan intenzív dolgokat csinálni, de mozgásigényem van, túrázni szeretek, így napi 1-2 óra gyaloglás van alapként (de a biciklizés vagy futás is jó lehet, ha valakinek az fekszik). Erre kell még teljes testes mozgás (kezdőként korai lenne az osztott edzés, de néha azért súlyzózom, mert jólesik) s az már azért bizonyára ér valamit. Még nem vetettem bele magam eléggé ahhoz, hogy lássam az eredményt, de ha ez nem jön be, akkor semmi.

2015. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éhgyomorra toljál le egy 30-40 perces aerob edzést, majd utána egy órával egyél valamit, ami nem tartalmaz szénhidrátot, vagy legalábbis minimális mennyiségben. (aerob mozgás nem olyan izommunka, ami után tölteni kéne a glikogénraktárakat, az meg senkinek nem hiányzik, hogy még inzulint is megemelje)


A megfelelő fogyáshoz deficit kell és megfelelő egyensúly a szervezeten belül, szóval ha ugyanazzal az étrenddel fogysz, mint amivel 2 hónapja, az nem feltétlenül jó már. Kicsit változtass rajta, vagy mozogj többet, hogy felgyorsuljon az anyagcseréd, esetleg hintáztasd a kalóriabeviteledet. De mindenképpen gondoskodjál arról, hogy kálium, kálcium és magnéziumbeviteled rendben legyen és biztosan meglegyen az a deficit. Én 1 hónapig stagnáltam, mire rájöttem, hogy az a napi 2 szelet vékony bacon pont elég volt ahhoz, hogy már 0 deficiten legyek. Sok kicsi sokra megy.

2015. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
citrom diéta.
2015. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Cardio edzés heti 3-5x. A legnehezebb edzésforma, de én 12 kg-t fogytam vele. utána már úgy kellett hízókúráznom, mert annyira felpörgette a a zsírégetést, hogy még úgy is fogytam, ha ettem. fél évig csináltam, először lassan fogytam az első 3 hónapban, aztán egyre gyorsabban. az első 2 hónap nehéz volt, de aztán már a mindennapjaim részévé vált. hajrá!
2015. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 goodlike999 válasza:
Ne egyél.
2015. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!