Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Adnátok pár ebéd, uzsonna és...

Adnátok pár ebéd, uzsonna és vacsora ötletet? Szénhidrát szegény diétát kezdtem. Hogy tudom hosszú távon változatossá tenni és tartani?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Mennyire szénhidrátszegény?

A változatosság egyszerű, használj többféle zöldséget, ha eszel húst, akkor akár többféle húst, többféle elkészítési módszert, fűszerezést, más ételeket :D Rengeteg lehetőség van. Én alig eszem pár ételcsoportot, de épp elég nagy a változatosság.


Az én kedvenc ételem pl. a tojás zöldséggel. Úgy értem, szinte mindig ezt eszem, ha sikerül elkerülni, hogy kísérletezzek valami sütivel... Sosem unom meg, bár tudom, hogy van, aki képes rá. Persze változatásság van benne igencsak, a tojás sokoldalú étel.

Ehetsz még húst zöldséggel, olajos magvat, zabkását, sütit (nekem és sokaknak még nem célszerű, de néha jó, viszont egyesek rutinszerűen sütiznek napi 2-szer fogyáskor is. süti és ember kérdése. az én sütijeim általában extrém szénhidrátszegények, bár ez nem teszi őket ideálissá), zöldségételeket s egy csomó mást (túró, sajt, akár gabonás ételek, mennyiség kérdése). Kevés az infó s túl tágak a lehetőségek.

2015. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj!!véletlenül pontoztalak le mobilnetről!!A diétám lényege az lenne hogy kerülm a fehér lisztes dolgokat és a cukros ételeket.Mit tegyek, hogy falási rohamaim ne legyenek mégis??
2015. dec. 22. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Válasz a mexikói tacos konyha.
2015. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lennének falásrohamaid? Egyél eleget és tápláló ételeket, akkor nem lesznek. Hogy kinek mi tápláló, az változó, nekem a tojás és a zöldség a jó kombináció, de korábban írtam, hogy van, akinek a zabkása a jó, de akár a rizs is, mint sok vizet felszívó cucc, amiből kevés is elég. Van, akinek kell valamirevaló mennyiségű szénhidrát is az étrendjébe.
2015. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!