Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kitágult nagyon a bellem 2...

Kitágult nagyon a bellem 2 hónap alatt felszedtem 15 kilót északára állandóan éhes vagyok reggel délben sokat is eszek 4-5 kenyér stb dupla adagok. Hogyan fogyjak le és szűkítsem le a belem?

Figyelt kérdés
sokat eszek egyszerre erre rájöttem de már levegőt alig kapok egyes zabálások uttán gyűlölöm magam undorodok magamtól szűk a ruha rám a nadrágaim is deréknál feszt ki van a derekam, cipőm alig bírom bekötni.Le akarok fogyni de estére rámjön a farkaséhség sokat eszek estére ha nem eszek akor meg idegbeteg vagyok. Mit tegyek ?

#fogyókúra #fogyás a cél
2016. jan. 23. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször kell enni naponta és kevesebbet. Ha uzsonnázol is nem leszel farkas éhes este. Ezenkívül az sem mindegy mit eszel. Olyan ételeket kell fogyasztanod, amiktől nem leszel egy óra múlva újra éhes. Ilyenek pl az alacsony glikémiás indexű ételek. Ezek viszonylag egyenletes vércukorszinten tartanak. A magas glikémiás indexű ételek hatására a vércukor hirtelen esik majd le és ettől lesz hirtelen baromi éhes az ember. Ezt kell elkerülni. Neten megtalálod melyek ezek az ételek. Szeirntem érdemes lenne kalória számlálással összekötni, mert ha lehajolnod is nehéz akkor nagyon sportolni most még nem tudsz.. Nagy séták, alacsony GI ételek, kalória számlálás, aztán ha lement egy-két kiló már, lehet bevezetni több sportolást, addigra talán már átáll a szervezeted az egészségesebb ételekre is és jöhet az életmód váltás.
2016. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fokozatosan kezd el csökkenteni az adagot. Ha este midig nagyon éhes vagy próbálj meg nap közbe kevesebbet enni (reggel és ebédre csak a lehető legkevesebbet). Csak az első pár nap lesz nehezebb utána megszokja a szervezeted a kevesebb bevitelt. Azon kívül csak az előre meghatározott időkben egyél, és semmi nassolás! Este ehetsz nyugodtan de azért tartsd a mértéket (idővel viszont csökkentsd az esti kaja adagokat is). Napközben iktass be valami kevés edzést amivel elkezded leadni a már felszedett kilókat, de csak kicsinyenként vezesd ezt be (pl. fekvőtámasz, felülések) ne erőltesd meg hirtelen magad. A nassolásokat meg ilyeneket ha mégis eszel tervezd el előre a pontos mennyiséget, és időt (pl. minden vasárnap délután 1 csoki). A tervet le is írhatod (de mindenképp kövesd ez nagyon fontos rész), ha viszont elcsúszol ne add fel folytasd az eredeti terv szerint még nagyobb lendülettel. Én így csinálom januártól.., fogyni még nem tudtam ugyan, de nem is szedtem fel semmit. Elhatározás kérdése, az elején kb. pár hét alatt beáll az ember a ritmusra és onnantól könnyebb lesz. Sok sikert!
2016. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok okoskának persze eszébe sem jut, hogy először talán az okokat kellene kideríteni. 2 hónap alatt 15 kiló hízás sok, ilyet még én sem produkáltam, pedig 120 kg vagyok majdnem és nő :D Szóval szerintem nem ártana elmenni egy dokihoz és kivizsgáltatni magad, hogy nem vagy-e cukorbeteg, mert az produkálhat ilyen falási rohamokat. Gyógyszert adhatnak, ami segít abban, hogy ne legyél mindig éhes. nem akarok hülyeséget írni, hogy pontosan hogy működik, de a lényeg ez. ok nélkül nem hízik az ember hirtelen ennyit szerintem.
2016. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet okoska vagyok, de ha azt írta dupla adagokat eszik, éjszaka zabál, akkor én azért el tudom képzelni, hogy ennyit hízik és előbb megpróbálnám leadni, megnézni, hogy akkor is hízom-e, ha nem eszek és csak utána rohannék orvoshoz.
2016. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat mostmár tudom mit teszek megvárom míg meleg lesz jól keresztre feszítettem magam oszt kint töltöm a nappalt meg az északát is és hagyom hogy elsorvadjak persze szomjúságra figyelek hagyom néha pofán köpjenek.Mégegyszer köszi a tanácsokat főleg 1-2 kének többi meg veszekedjen tovább azt kívánom úgy is szokás már ezen az oldalon
2016. jan. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!