Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha valaki már lefogyott...

Ha valaki már lefogyott annyit amennyit szeretett volna, és már csak súlyt szeretne tartani akkor lehet minden nap gyümölcsôt ennie? (Persze mértékkel. )

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg -14 kilónál járok és minden nap ettem/eszek gyümölcsöt.
2016. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fogyókúrám alatt is eszek gyümölcsöt és eddig 18kg-ot fogytam :-)
2016. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 40 kg-t fogytam , egy eve tartom, nagyon odafigyelek mit eszem, de barmit... csak a mennyiseg a fontos, vagy ha neha tobbbet ios eszem akkro utana kompenzalok es napokig szigorubb vagyok, illetve rendszeres sportolok. Epp azt beszeltuk egy baratommal, h a megtartas is oriasi onfegyelmet igenyel, foleg ha elotte zabaltam mint a diszno... mert en zabaltam, csak ezert irom.
2016. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogyás közben is ehet gyümölcsöt, egyesek napi 3 banánnal fogynak, de miért ne, az kevés kalória... Kalóriadeficit kérdése, illetve kinek mennyire kavar be a cukor. Én éhes leszek tőle, úgyhogy nekem jobb keveset enni, de erre más okom is van.

Nagy gyümölcsrajongó vagyok, nyilván (szinte) mindennap eszem gyümölcsöt, főleg most, iszonyú sok finom eprünk van, de mindjárt jön a meggy és a cseresznye is... Súlytartáskor eszembe nem jutna korlátozni bármit, az egészséges kereteken belül, de tudom, hogy van, aki máshogy működik, az csinálja, ahogy neki kell.

2016. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyás közben is mehet a gyümölcs, csak a mennyiségre kell odafigyelni. Mondjuk én kerülöm pl. a banánt, és a legtöbb gyümit max délután 4-5-ig eszem. De a mostani idény gyümölcsök nagyon kalória barátok, eperből, később ribizliből, dinnyéből, sárgabarackból bármennyit ehetsz. Az áfonya és a szeder is bőven belefér. Az alma pedig a pektin tartalma miatt segíti a fogyást.
2016. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!