Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 175 cm 66kg egyszerűen nagyon zavar a súlyom, le szeretnék fogyni de nem akarok koplalni, mit tegyek?

2016. aug. 22. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj le futni, mozogj rendszeresen, többet égess el kalóriában, mint amennyit beviszel. Étkezz egészségesen!


14 évesen pedig ne fogyózz, fejlődő szervezet vagy!! Sokat fogsz még változni!

2016. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem futni, és edzek is itthon hasra (mert az zavar) és szeptembertől kézilabda edzésem is lesz, de így sikerülhet leadnom kb 5kg-t hogy ugyanúgy eszek mindent?
2016. aug. 22. 21:52
 3/5 anonim válasza:

Hali

Az előző válaszolo látom nincs tisztába a dolgokkal...

Ha annyira zavar akkor ajánlok egy edzőterme(szemelyi edzővel) sokkal töbre mész minthogy futsz kint az utcan mint a hülye körbe körbe.


SZOVAL MONDOK EGY SORRENDET


1.Edzőterem(azt mondtad zavar a sulyod akkor ez ne legyen akadaly)


2.Edződ(ha lesz) felfog világositani a táplálékiegészitőkről fehérje stb


3.Ne a kalóriával foglalkozzzzzzz!!!!!!!!!!!!!! a szénhidrát a lényeg!!!!!(ez az ami letapad a testedre)


4.Egyél sok zöldséget csirkét!!!!Ebbe sok a fehérje amire szükség van eggy edzett szervezetnek (a fehérje a szénhidráttal elentétbe nem tapad le szoval minél nagyom fehérje tartamu ételeket fogyassz)


5.semmi édesség ne foglalkozz velük de ha nagyon megkivánnád mégis akkor a biotech nek vannak protein szeletei (csoki szelet) amibe kevés a szénhidrát és sok a fehérje


6.Kenyeret hanyagold! Esetleg a teljeskiörlési kenyereket ajanlom de abbol se vid tulzasba mert hat szenhidrat ugye...


Ha van meg valami kerdesed irj privatba nyugodtan.


Én 14 éves vagyok per pillanat 101 kg(126kg-ról) 182cm

2016. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző sok mindenben téved. Dietetikusnak tanulok, magam is fogyókúráztam elég sokat, de csak egy módszer vált be. Ha érdekel, szívesen segítek.
2016. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te diabetuksnal tanulsz?😂😂😂😂 egy motszer vallik be mi?idiota ezzel adtam le 25 kg ot 3 honap alatt
2016. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!