Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nem vagyok nagyon megelégedve...

Nem vagyok nagyon megelégedve az alakommal leszeretnék fogyni 10 kg t ti milyen modszereket javasolnátok hogy ez a dolog valora váljon? Egyébként 14/F 180 cm magas 80 kg

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 16:51
 1/2 anonim válasza:
100%

Olvasgass utána


egy cikk: [link]

Maga az oldal: [link]


Második: [link] Vannak diétával kapcsolatos dolgok is, nem csak edzés


Harmadik: [link] Itt is olvasgathatsz.


Negyedik: Telefonra letölthető app ez, érdemes leszedni, és olvasni, ott is találsz diétával kapcsolatos dolgokat.

[link] IOS-ra is van.

[link]


Hajrá.

De ha lusta vagy utána olvasni, a legfontosabbak: Számold ki a napi kalóriaszükségleted, és annál max. 200-300 kalóriával egyél kevesebbet (www.kaloriabazis.hu) . Diéta után sem szabad össze-vissza szar kaját enni, mer visszahízol. Ha túl gyorsan akarsz fogyni, megbánod, lógni fog a bőröd, rosszul leszel, beteg leszel, stb... Ja, és ne a mérleget nézd hanem a tükröt. Nem mindegy hogy az a 80 kiló rajtad zsír vagy izom, máshogy is néz ki.


Érdemes sportolni, mert oké hogy lefogysz, de tök más ha valaki 70 kilósan plöttyedt, vagy 70 kilósan csupa izom, és feszes mindene.

Ne fogyókúrázz, hanem diétázz, és egyél, élj egészségesen :) . Az a különbség, hogy a fogyókúrán súlyt akarsz veszíteni, diétánál zsírt akarsz veszíteni. És mint ahogy mondtam izmos ember is lehet 70 kiló, és plöttyedt zsíros is. Szóval zsírt veszíts, ne dőlj be hülye fogyókúrás cuccoknak.

2016. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%

Szia!


Én most fogytam le nagyon sokat 105 kg-ról indultam és most 72 kg vagyok mindezt kb 6 hónap alatt. Én napi 4 melegszendvicset (kenyér) ettem (szalámi,trappista sajt rá reszelve, és néha ha volt itthon paradicsom azt is raktam rá. Meg energiaszegény üdítőt ittam. Heti szinten bőven elég ha kb 1 kg lemegy a tes esetedben 10 kg az 10 hét 2-3 hónap alatt megvagy úgy, hogy nem éhezel. Sok sikert:) Egyébként most én is ara megyek hogy elérjek olyan 70 kg körüli súlyt. Még olyan 3-4 kg-t szeretnék fogyni.

2016. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!