Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit tudnék ezen felül tenni...

Mit tudnék ezen felül tenni azért hogy fogyjak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és van sajnos egy 15 kg felesleg rajtam. Kb egy hónapja kezdtem jobban odafigyelni, hetente kétszer eljárok edzeni, plusz a sulis tesiórákon veszek részt. Emellett kevesebbet eszek. Általában 6 utàn semmit, maximum gyümölcsöt eszek. Emellett napközben is kevesebbet eszek, mint eddig, de még mindig semmit nem fogytam. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit tegyek, vagy mit csinálok rosszul?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 12. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mennyit eszel egy nap? Mit edzel? Mennyit?
2016. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Általában reggelizek, ami egy szendvics. Tízórai is általában egy szendvics és gyümölcs, mostanában inkább csak gyümölcs. Aztán olyan fél3-3 körül érek haza, és akkor ebédelek, pl csinálok egy levelet, vagy valami egyszerűt. Hetente kétszer egy óra személxiedzőnél, fél óra kardió és többi meg erősítés
2016. okt. 12. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
kevés a kaja, raktározol
2016. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor hogy mennyit mit és mikor kellene ennem, hogy ne raktározzak?
2016. okt. 12. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Felhomályosításképpen :


[link]

2016. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt egy dietetikus tudja neked megmondani, pénzért :)


de amúgy napi 5 kaja, 3 óránként. ebédre hús, valami normális körettel (barna rizs, bulgur, tk tészta) reggelire mehet szendvics, tízórai-uzsonna gyümölcs, este meg mondjuk sajt egy szelet kenyérrel/tojás

2016. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Es naponta 30 perc futas, plusz a heti 2 ora edzes ahogy eddig, vagy minden nap edzes, a sulis tesiorakon felul.

Csokkentsd a szenhidratbevitelt, pl. ne egyel lisztbol keszult eteleket (szendvics!!!!) es semmilyen mesterseges cukorral keszitett etelt (gyumolcsjoghurt, pl). Probalj meg nyers zoldsegeket enni, sargarepa, spenot, uborka, gomba, stb.

Fogyni akkor fogsz, ha a bevitt kaloria kevesebb, mint amennyit felhasznalsz.

A hizast, illetve a fogyas hianyat betegsegek is okozhatjak, pl a pajzsmirigy nem megfelelo mukodese, hormonalis problemak stb., valamint befolyasoljak genetikai tenyezok is, ami nehezebbe teszi a fogyast, de nem lehetetlen (szuleid testalkata?)

2016. okt. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehetsz szenhidratot, pl rizs, barnarizs, a gyumolcsok is, csak a buzalisztbol keszult eteleket felejtsd el. Krumpli ne nagyon gyakran, teszta es kenyer akkor se, ha durum, vagy "teljes kiorlesu". A " kukorica kenyer" 75%-a buzaliszt... Egy szendvics kaloriaerteke lehet akar 600 KCal is, szoval felejtsd el, ha lehet.
2016. okt. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki a kalóriaszámlálót, a fúrumokban fent van, hogy a testsúlyodhoz mennyi az egészséges kalóriamennyiség, és hogy azt miből állítsd össze. am nem fog rögtön elindulni.plusz az is számít, hogy miből van a szendvics. barna kenyér, pulykasonka, pari, ilyesmi jó. ebédre még egyél kicsit laktatóbbat. pl: mirelitt zöldséget nagyon könnyű főzni vagy barna rizst és csirkecombhoz veszel vmi egyszerű fűszerkeveréket (görög sültes nagyon finom) és azt is megpárolod, megpirítod, ezt keveseebb mennyiségben eheted 6kor vacsira is. sokat igyál, és a 10 órai lehet még joghurt esetleg, uzsonnára meg gyümi. vagy van zsírszegény túró, az 5 dkg 2 kanál kakaóporral nagyon finom ha édeset kívánnál, és azért nem a világ.
2016. okt. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok: [link]


[link]


ezek segíthetnek kicsit :)

2016. okt. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!