Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ezt belekalkulálhatom a diétába?

Ezt belekalkulálhatom a diétába?

Figyelt kérdés
Egyszerűen NEM bírom "magában" elfogyasztani a csirke-rizs kombinációt és így eléggé meg vagyok lőve az ebéddel...az belefér a (szálkásító) diétába, ha mellé csinálok salátaöntet porból + joghurtból salátát (benne hagyma, retek, paradicsom, paprika, jégsaláta, pár kis kocka fetasajt? Meg esetleg néha lehet enni sietősebb napokon bolti elkészíthető csirkés kaját is? Gondolok itt pl. a Knorr kínai édes-savanyú alapjára, azt sokszor szoktam enni, sok csirkével ugye.

2016. nov. 3. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, mert nem mindenkinek jön be a csirke-rizs kombó. Én pl.sose ettem diéta alatt, a rizs nem is mondható túlságosan diétás ételnek.
2016. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj csirkét és gabonát sem enni szálkásító étrendben. Az enyém nem tipikus szálkásító étrend, nos, abban tojás van, zöldség, olajos mag és zsír. Csirkét sosem eszem, a rizs előnytelen számomra (garantáltan megakadályozza a szálkásítást, mert nem laktat. sokaknak szuper, nekem pont nem). A szálkásító étrend megadja, amire szükséged van és kalóriadeficites. Van, aki vegán étrenddel szálkásít, van, aki sok zsírral, úgyhogy gondolhatod, hogy a csirkerizs mennyire nem kötelező.

A tipikus szálkásító étrendben is kicserélheted a csirkét más húsra vagy nem túl zsíros fehérjeforrásra, a rizst más gabonára vagy szénhidrátforrásra (itt azért már nem mindegy, mire, nem szokás özön gyümölccsel szálkásítani, bizonyára nem ok nélkül. egyszerű, összetett, lassú, gyors - sokaknak számít, milyen szénhidrátra alapoznak).

2016. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tilápi, bulgur.. tuti csúszni fog ;)
2016. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!