Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan lehet minél hatékonyabb...

Hogyan lehet minél hatékonyabb a szálkásítás? Tippek?

Figyelt kérdés

162cm vagyok és 56kg. Többnyire egészséges étrend mellett sportoltam és súlyzós edzést végeztem. Elkezdtem szálkásítani, ám hamar rájöttem, hogy nekem az szénhidrát csökkentésével lenne jó. Holnap újra nekivágnék ennek tudatában is.

Az össz kcal bevitel 49%-a fehérje

27% szénhidrát

24% zsír lenne

Mellette 3x1 óra kézilabda edzésem van. A többi nap Kardio/Hiit videókat néznek yt-ről/FitnessBelnderről stb. Meg persze a pihi nap.

3-4 kg-t tervezek leadni, de inkább az aktuális kinézet a meghatározó. Mindenhol van rajtam zsír, bár szerencsére sehol sem sok, csak épp rosszul oszlik el és nem szép az összhatás.

Ez a pár kiló eladható zsírból helyes diéta és mozgás mellett december végéig?

Milyen tippelek lenne még számomra, amire mindenképp figyelni kell?



2016. nov. 8. 16:30
 1/2 A kérdező kommentje:
19/L
2016. nov. 8. 16:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl sok a fehérje vagy túl kevés a kalória így a számok alapján, grammok informatívabbak lennének. A százalékok semmitmondóak, a test igényei grammban fejezhetők ki.
2016. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!