Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez igy milyen vacsora? (keppel)

Ez igy milyen vacsora? (keppel)

Figyelt kérdés

[link]


Ma van az elso szenhidratszegeny vacsoram. Oszinten, a jo kis zsiros ebed utan egyaltalan nem vagyok most ehes, de tudom, hogy ennem kell.


2 darab főtt tojás - 177 kcal

kb. 300 g zellerszár - 30 kcal

50 g humusz - 156 kcal

50 g kremsajt - 127 kcal

Osszesen: 487 kcal, 28g feherje, 7g szenhidrat, 38g zsir


A celom a fogyas, ez igy megfelelo egy szenhidratszegeny vacsoranak? Ha nem, min valtoztassak?



2016. nov. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény, az oké, de fogalmunk sincs róla, mennyi kcal bevitel kéne neked. Rost az nincs sok benne, de persze lehet, hogy azt már napközben ettél eleget.
2016. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsanat, azt kihagytam :) 165cm / 61kg / 1300 kcal napi keretem van, vegetarianus etrenddel.

Az ebedem jo nagy volt, egy egesz avokadoval, ket tojassal, olajos magvakkal, ezzel a vacsival kb. 1200-ra jon ki.

2016. nov. 14. 21:04
 3/5 anonim válasza:
:)
2016. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiszamoltam a rost tartalmat, az vacsoramban 5g, az ebedemben 24g (spenot, karfiol, csicseriborso, avokado, magok). Mennyi kellene egy nap?
2016. nov. 14. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy szénhidrátszegény humusz, azt hogyan kell? OK, ez nem ide tartozik....


Teljesen szolid pici vacsora, igazán szénhidrátszegény, szerintem jól csinálod :)

Ahogy azt is, hogy nem koplalsz, hanem eszel, ha kell, bár nekem mindig szürreális étvágy s éhség nélkül enni... Nekem most ez van, remélem, majd elmúlik.

2016. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!