Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha ch csokkentetten etkezem...

Ha ch csokkentetten etkezem akkor a rantott sajt belefer?

Figyelt kérdés
Van itthon mirelitt rantott sajt egy darabban kevesebb mint 15 gramm ch van a zsir es feherje is tobb benne mint a ch. Parolt zoldseggel keszitenem el. Tudom hogy sokan a zsirossaga miatt ami sutes kozbe meg jobban zsirosodik nem szeretik dietaba viszont nekem a ch szamit. Igy is veszes a rantott sajt ?
2017. jan. 5. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem már ott ugrott az egész, hogy mirelit!!!!

Ha te csinálsz magadnak rántott sajtot és az belefér a napi keretedbe, akkor egyél.

De minek kell ebből mirelit???

2017. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talaltam itthon a fagyon:dd
2017. jan. 5. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a legideálisabb, legegészségesebb étel, enyhén szólva, de belefér, persze. Az fér bele, amit akarsz, a te diétád.

A fehérje OK, a zsír OK. Már ha kókuszzsírban vagy valami más normálisabban sütöd. A bundája enyhén problémás, de nincs belőle sok. Nem mindenki olyan veszettül szigorú e téren, mint pl. én :D

Ha a ch-t igen alacsonyan tartod, akkor neked direkt kell a zsír, ha nem akarsz koplalni. De amúgysincs gond némi zsírral, bizonyos mennyiség pedig kötelező is, a zsír esszenciális tápanyag, csak nem mindegy, milyen fajtából mennyit viszel be.

2017. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sulyt tartok mar csak joideje..es insanityzek(40perc intervallum edzes heti 6x) . legfokepp feherjet es zsirt fogyasztok..cht csak zoldseg formajaban fogyasztok neha kis zabpehely reggelire 2 hetente 1x kb..egyszeru ch t tenyleg csak ilyen kis idokent fogyasztok mint most ezt amit megkivantam:d
2017. jan. 5. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem halsz bele ha megeszed. Nem lehet mindig rizst és csirkemellet enni, csak mert súlyzózunk.


Fő a változatos étkezés.

2017. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban kifejezetten alacsony lehet a szénhidrátbeviteled, ha nem is ketogén szintű, bár ki tudja? Az jó tud lenni (annak, akinek passzol) s döntés kérdése, mennyire mész alacsonyra. Nekem sokkal jobban esik a ketogén diéta (bár 60-80 gramm ch megfelelő forrásokból is igen kellemes), úgyhogy csak akkor viszek be több szénhidrátot, ha kifejezetten igénylem "lelkileg". Ha meg tudom oldani más étellel, akkor nem. Én nem ennék rántott sajtot csak azért, mert van, max. ha nagyon éhezem, de különösebb gondot persze nem okoz (bár ahogy korábban írtam, egészségesebb ételeket is el tudok képzelni, emiatt is szinte kizárt nálam).

Neked kell eldöntened, mennyire akarod megenni s mennyire zavar, hogy emiatt több szénhidrátot viszel be. Gondolom, neked nem gond, ha már zabot eszel, amit nehezen lehet beiktatni az egészen alacsony szénhidrátkeretbe, ahol még a zöldséggel is nehéz.


Úgyhogy nem értelmezhető, hogy mi fér bele, főleg, hogy fogyni sem akarsz. Megítélés kérdése. Az én gluténmentes egészségtudatos ketogén életmódomba nem fér bele, a te szénhidrátszegény saját életmódodba lehet, hogy igen, rajtad múlik.

2017. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!