Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék lefogyni,...

Hogyan tudnék lefogyni, formába jönni a nyárra, késő tavaszra anélkül hogy megint túlzásba esnék?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor sikerült fogynom, megizmosodnom. De túl szigorú diétát folytattam, túl keményen edzettem, meg is lettek a negatív egészségügyi eredményei. Az orvosaim azt mondták, szedjek fel 1-2 kg-t. Megtettem, de több lett belőle, elpuhultam. Most 64-65 kg vagyok, szeretnék megint 59-60 kg körül mozogni. Augusztusban még 57 voltam, azóta sikerült meghízni. Nagyon széles a csipőm, hájas vagyok, csak semmi izmom nincs, ezért tűnik kevésnek a súlyom, a 183cm-hez. Nagyon szeretnék megint lapos, ezúttal lehetőleg izmos hasat, és testet. De félek ha nem ésszel vágok bele megint túl gyorsan, túl nagy mértékben fogok fogyni. Nem szeretnék megint orvosnál kikötni, de így nem vagyok elégedett a testemmel. Tavaly minden tejterméket, minden lisztet, kész terméket, rizst, krumplit, cukrot elhagytam. Csak zöldségeket, gyümölcsöt, csirkét, zabot, mandulatejet fogyasztottam. De ez az eredményből láthatóan nem volt elegendő. Miket kéne megtartanom az étrendemben? Szerintetek mi az arany középút?

2017. jan. 23. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

183centihez a 64-65kg is eléggé kevés. Ha feszes akarsz lenni, ahhoz izom szükséges.


168centi, 58kg vagyok vékony csontozattal, s mindenki szerint vékony. Csak a miheztartás végett, hogy lásd, milyen abszurd a célod.

2017. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, szeretnék is izmot felszedni. Olyan vagyok mint egy teli kakilt zsák. De szeretnék megint helyesen, egészségesen táplálkozni megadni azt és csak azt a testemnek amit érdemel.

Örülök, hogy neked szép az alakod, de az enyém nem az, hiába tűnik kevésnek.:)

2017. jan. 23. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!