Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 166 cm 61-62 kg vagyok....

166 cm 61-62 kg vagyok. Mikorra tudnék 54-55 kg-ra lefogyni? Április, Május? Kérhetnék pár tippet, mint étel és mint edzés szempontjából? Koszonom elore?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
8 kilót nem érdemes április-májusra leadni. Heti max. fél kiló, de akár lassabb ütem is lehet.
2017. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csinos akarsz lenni, lassan csináld. Ne koplalj, vagy csökkentsd le deaksztikusan az étel mennyiséget, hanem eddz mozogj sokat. Ne egyél fehér lisztet, cukrot. Egyél sok zöldséget, ne egyél 6 után. Naponta 5x egyél kisebb adagokat. Zöldteát inni, nagyon jó. Reggelire én ajánlom hogy egyél valami szénhidrátot mindig (szendvics barna kenyérből, zabkása). Délelőtt valami könnyed gyümölcs, zöldség. Ebédre valamilyen sovány hús (csirke és hal előnyben) vagy tojás, gomba végtelen mennyiségű zöldség. Délután legyen még egy kisebb étkezésed és vacsira hasonló mint az ebéd csak kevesebb.

Ha erre figyelsz, illetve a mennyiségekre is, és emellett rendszeresen mozogsz akkor nyárra szép formád lesz. Ne a számot nézd, mert hiába leszel te áprilisra 54 kg, valoszinuleg formatlan alakod lenne, ilyen tempóval. Nem attól leszel csinos, ha nem eszel és 54 kgos vagy, hanem ha szép izmos formás vagy.

2017. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!