Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Zsírból mennyi a túl sok egy...

Zsírból mennyi a túl sok egy nap? Én kb.40 g körül fogyasztok de azt is túl soknak érzem már.

Figyelt kérdés
A szénhidrát fogyasztásom max. 120 g de legtöbbször próbálok 100 alatt maradni.
2017. márc. 12. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészséges zsírból vagy fos transzzsírból pl? Egészségesből nem tudsz túl sokat bevinni úgyse, a másik fajtából meg ajánlott minél kevesebbet. Egyébként minimum a testsúly fele grammban az ajánlott zsírbevitel. Tehát egy 80 kilós embernek 40 gramm zsírt ajánlott minimum naponta enni.
2017. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egészséges zsír!
2017. márc. 12. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Súlyod, magasságod, nemed, korod, végzel-e test mozgást ha igen mit és milyen gyakorisággal? Ezeket a faktorokat figyelembe véve lehet csak megválaszolni a kérdésedet, úgyhogy értelme legyen.
2017. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
82 kg, 165 cm, nő, heti 3 X végzek kondi+ utána aerob mozgás 30 percig, egyszer kardió éhgyomorra 1 óra
2017. márc. 12. 12:51
 5/7 Krisz85 ***** válasza:

túl kevés a ch- bár az aerob edzés sem viszed túlzásba... fehérjebeviteled?


amúgy a zsír nem sok, még azt mondom kevés is.

2017. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért baj ha túl kevés a ch?
2017. márc. 12. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-ig fel lehetne tolni a zsír mennyiséget, bár ez attól is függ miből viszed be a szervezetedbe. A szénhidrátot viszont én is nagyon keveslem olyan 185-200 közé simán fellehetne vinni, viszont itt is közrejátszik az, hogy miből viszed be.
2017. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!