Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek jó a makróm,...

Szerintetek jó a makróm, ennyi kcal bevitellel /nap?

Figyelt kérdés

Fehérje 50-60g közt,

Zsír 30g körül,

Ch 70g körül/ nap. De ez általában csak a bűnözős napokon ekkora.

Ez 1000-1200kcal-ban.



2017. márc. 13. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Nincs az az alacsony lány akinek ez elég lenne.
2017. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Ch simán lehetne több vagy a zsír.
2017. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok , bármilyen vicces. Gerincsérv miatt kezdtem bele egy drasztikusabb diétába/gerinctornába. 6cm ment le eddig a derék körfogatomból , lisztet cukrot kb nem eszem , max 1 szelet barna kenyér olyan ételekhez, eritrin cukor helyett. Ha bűnözök, akkor is kb 3-4 házi pizzácsiga (300kcal kb, ebből jön a sok ch össze) amúgy káposzta -karfiol-brokkoli féléket eszek csirkével. Ásványvizet iszok, zöld tea natúrban.
2017. márc. 13. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés.. hány kiló és hány centi vagy?
2017. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
173 kb es 110kg, most a kg kerdojeles mert reg mertem (igen en inkabb nem tartok itthon, szuleimnel mereckedek.), de most a kormeretem -6cmvel kevesebb.
2017. márc. 13. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egészen pici és inaktív vagy, a fehérje neccesen, de fogjuk rá, hogy megvan.

A zsír kicsit kevés, ahogy a kalória is.

A szénhidrát szinte teljesen mindegy, mennyi, arra nincs minimum és maximum érték.


Nem tudok rólad semmit, de ha nem vagy törpe, akkor sokkal többet kell enned.

Plusz fejben rendet kéne tenni, mert az nem bűn, ha eszel. Sokkal rosszabb, hogy koplaltatod magad és bűnnek tartod, ha csak enyhén koplalsz.

2017. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hétvégén nagyon rosszul lettem, azóta lemérem és bekapok 1 falatot ha már annyirakorog a gyomrom. Inaktívnak nem mondanám magam, annyi , hogy most nincs munkám, de itthon is van munka szóval nem fekszem egész nap azért. :)

Ja és ördögnyelvet eszem étkezések előtt, vagyis kapszula formájában. Attól is csökken az étvágyam.

2017. márc. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!