Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi öt evésemet hogy állítsam...

Napi öt evésemet hogy állítsam össze, mit egyek és mennyit ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Munka sajnos nem nagyon enged sportolni heti egyszer eltudok menni futni mert otthon is rengeteg a dolgom,de nem sokat öt kilót lekellene adnom mert annyit fel is szedtem és tartani akarom az eddigi súlyomat nem akarok elhízni.

Milyen szénhidrát szegény ételeket egyek? Mennyi az a szénhidrát mennyiség ami már sok egy ételben?


2017. ápr. 4. 16:13
 1/2 mstr95 válasza:

Testsúlyodtól függ. Mivel dolgozol mellette, ezért végzel minden nap fizikai mozgást. Úgy tudsz fogyni, hogy csökkented a kalória beviteled, de nem úgy hogy első nap után éhenhalj. Reggel hosszan felszívódó ch-t egyél (zabkása), azután én csak rizs, csirke, saláta illetve estére turó. 3 óránként igyekeztem étkezni és egy hónap alatt sikerült 4 kilót leadnom, úgy hogy az nem jött vissza.

Annyi a lényeg, hogy ne addig egyél amíg tele nem leszel, hanem addig amig az éhségvágyad el nem múlik.

2017. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondjuk lehet az is elég, ha naponta 3x eszel :)
2017. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!