Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan lehet lefogyni ha...

Hogyan lehet lefogyni ha kenyeret nem eszek letudok fogyni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell. Kenyérrel vagy anélkül.

Kenyér nélkül is lehet hízni s kenyérrel is lehet fogyni. Sokaknak célszerű elhagyni vagy minimalizálni, de önmagában ez még nem jelent semmit.

2017. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymtomi válasza:
50%
Reggeli tartalmazza a legtöbb zsírt és szénhidrátot! Reggelente némi (minimális) cukor is belefér! A szervezeted így fedezi arra a napra az energiát. Tízóraira már ezek tartalmát csökkentsd, cukrot ne fogyassz. Ezen étkezések után lenne a legcélszerűbb elmenned EDZENI mivel edzés nélkül fogyni nem lehet! Legalábbis zsírt leadni biztos nem fogsz, max izmot! Miután megtörtént az edzés, ismételten jöhet egy szénhidrát többlet, de a zsírokat már csökkentsd! Uzsonnára minimális ételt vigyél be! Vacsorára pedig már ne fogyassz szénhidrátot! Vagy ha igen akkor nagyon minimálisat! A fehérjét azért nem említettem egyik étkezésnél se mert abból minél több annál jobb! (Annyit úgyse tudsz bevinni fehérjéből,hogy az káros legyen a szervezetedre hacsak nem iszol meg napi 4 fehérje turmixot, vagy nem eszel meg egy egész disznót.)
2017. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 balaton0001 válasza:
45%
Reggelenként tegyél be egy vérpezsdítő zenét, táncolj-tornázz-ugrabugrálj-súlyzózz kedved szerint, meglátod milyen jól indul tőle a napod ! Ezek után ne gyümölcsöt, inkább zöldséget egyél, pl. egy finom görög salátát .... Este -6 után- már ne vigyél be kalóriát, s egész nap igyál nagyon sokat (ásványvíz, tea cukor nélkül) és meglátod meg lesz az eredménye és még jól is érzed magad a bőrödben !
2017. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Helló! Én tavaly január óta 5 alkalommal ha ettem (pár szelet/alkalom) kenyeret. Egy hónapban kétszer vagy háromszor ettem péksütit. -15kg. Ezév január közepe óta edzegetek is. Hamarébb kellett volna elkezdenem az edzést, de már mindegy.
2017. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól is függ hogy hány kilót szeretnél lefogyni. Én 10 kilót fogytam úgy hogy minden héten csak arra az 1 kilóra koncentráltam amit fogyni akartam. Ettem mindent, csak kevesebbet mindenből. Napi 1500 kalóriát. Sok zöldséget egyél , és fehérjét egyél, például csirkét, joghurtot, sovány sajtot.Igyál sok vizet vagyis folyadékot.Mindenkinek máskép sikerül. sok sikert.
2017. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 akarkizoltan56 válasza:
ne egyélsemmit,tuti lefogysz :)
2017. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!