Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Megfelel a tápanyagbevitelem?

Megfelel a tápanyagbevitelem?

Figyelt kérdés
A mai bevitelem 190g fehérje, 90g szénhidrát és 60g zsír(többnyire halból, túróból és mogyoróvajból). Emellett a bevitel mellett abszolút nem érzem, hogy éhes lennék,pedig gondolom azt kellene éreznem. Egyébként sportolok melkette(konditermi edzés, azután pedig 30 perc aerob edzés). Megfelel ez így, vagy valami nem jó? Amúgy 21 éves vagyok jelenleg kb 83-84kg 183 cm magas, edzek, testzsírom elvileg 16%

2017. máj. 24. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A fehérje kicsit sok, a zsír OK, a kalória pedig olyan, hogy van, aki jól bírja a te mutatóiddal, van, aki nem. Nem beszélve arról, hogy elképesztően szór az emberek alap kalóriaégetése is, a számok nem mondanak sokat.

Ha a súlyod a számodra megfelelő irányban változik, egészséges tempóban, akkor nincs gond. Nyilván szálkásítasz ilyen kevéssel, ha megy és nem fogysz heti 1 kilónál többet, akkor nincs baj. Örülj neki, hogy nem vagy éhes, én nem tudok éhes maradni, szerencsére rájöttem, hogy a megfelelő makrók s ételek megfelelően elosztva elvileg lehetségessé teszik a fogyást viszonylag jóllakottan, a legtöbb esetben.

2017. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisz85 ***** válasza:
kérdés, hog mi a cél? ha tömegnövelnél, akkor nem jó, ha zsírt szeretnél veszíteni akkor már inkább. bár a ch- szerintem kicsit kevéske a magasságodhoz és a tömegedhez viszonyítva.
2017. máj. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel a fogyókúra -> szénhidrátszegény diéta kategóriába írtam a kérdést, nem gondoltam hogy bárki azt gondolja hogy ezzel akarok tömegelni.
2017. máj. 25. 07:56
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
hát hülyék márpedig léteznek, így simán gondolhattuk volna akár.
2017. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!