Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudtok fehérjedús étrendet...

Tudtok fehérjedús étrendet ajánlani?

Figyelt kérdés

ami nem túl drága,előre is köszönöm a válaszokat.

20/f

174cm 83kg



2017. júl. 4. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha te magadnak állítod össze.

Én a páromnak szoktam, a lényeg hogy reggel lassan felszívódó szenhidrát fogyasztása, kevesebb fehérjével, délben a legjobb köret a rizs, akár sima, barna, jázmin, vad. És csak bőrnélküli csirkehús. vacsi pedig zöldségfélék, natúr joghurt, túró, zsírszegény kivitelben természetesen. Ott is mehet a sonka, csirkemell, esetleg pulykahús,


ha fogyás a cél, akkor heti minimum 3x 1 órás aktív kardió, ha egészségmegörzés a cél, akkor kevesebb időintervallumu edzés. Került a műanyag készkajákat, margarint, zsíros sajtokat, párizsit, kolbászokat. szalonnát. Olivaolaj ha muszaj, nem napraforgó, de főve a

legjobb. Ha megírod hogy fogyás vagy csak sima életmódváltás a cél, szívesen összeírok neked egy pár napi étrendet, ami tudsz követni ,éhezés nélkül, kb. 1500-1700 kcal értekben. páromnál ez hozott fogyást ( 25/f)

:) 22/L

2017. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszt! :)

mennyi ideig csinálta? mennyi idő alatt fogyott le?

2017. júl. 4. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tojást eszem, annál olcsóbb jóféle komplett állati fehérjét nem tudok. Persze ehetsz húst (a zsírosdabbak általában olcsóbbak, zsír pedig úgyis kell, a kalória is jól jön, hisz azért nem minimális kell, de ha kerülöd a telített zsírt, akkor ez nem annyira játszik. azért egy nem extrém sovány, de nem zsíros hús az jöhet, az is számít árban s szerintem ízben is), túrót, sajtot, némi olajos magvat (elég tápanyagdúsak, bár egyes anyagaik miatt ez bonyolultabb azért)... Rengeteg zöldséggel sok fehérje is jöhet, kiegészítésnek megteszi, nyilván kicsit egyszerűbb azért a komplett állati fehérjékre koncentrálni, amivel nem is jön annyi szénhidrát.


Nem ismerem az ízlésedet. A testépítő rovatban is ki húst eszik, ki vegán, a fehérjebevitel elég egyéni.

2017. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a makróid is eléggé fontosak annak megállapításában, hogy mennyire zsíros fehérjeforrás felel meg számodra.
2017. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
házilag készített rögös túró, tej zabpehellyel, sovány sajt, csirkemell sütve, hozzá zöldségek párolva, esetleg némelyik nyersen.
2017. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!