Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit tudnátok ajánlani mit...

Mit tudnátok ajánlani mit egyek? Ti milyen kajákat esztek nap mint nap aki fogyni akar? (2000 kcl-ig)

Figyelt kérdés

Mikor esztek mit és miből mennyit? Én is szeretnék fogyni 180cm és 75 kg vagyok.

Reggelizni nem nagyon szoktam. Max egy pohár bolti kakaó.

Suliba 3 szendvicset viszek meg amit ott megkivanok (fánk, csokis peksütemény stb)

Amikor hazajovok kB 15:00 ami itthon van húsleves toltottkaposzta ami van.

Estére meg rágcsálni szoktam chips, ropi ami épp itthon van.

Ú.i.:rendszertelenül étkezem.

Ha valaki tudna nekem segíteni azt megkoszonnem és az anyagiakat is elinteznenk valahogy.


2018. febr. 8. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Most elég laza vagyok, de tény, hogy bármivel lehet fogyni s nekem vannak veszélyesebb ételeim, amik viszont néha kellenek és kész. Tudom, miből mennyi fér, előre megtervezem a napokat és jó esetben nem térek el nagyon (a kései ebédem után számolok és ha nem marad keret, nem eszem többször, max. igen szolidat, tojásfehérje, zöldség. kivéve, ha igazán éhes vagyok vagy nem érdekel az egész, de jó étrenden minimális fegyelmezettséggel ez nem történik meg).

A gyakoriság és mennyiség nagyon fontos, tényleg szinte bármi belefér. A szinte csak az egészség miatt van, léteznek kifejezetten egészségtelen dolgok.


A fegyelmezett ételeim: tojásételek (ha nagyon bekeményítek, több fehérje és nincs hozzáadott zsír, de ide tartozik a piskótatortám is, ami jórészt tojás), zöldségételek, félkemény és keménysajtok (kevés), földimogyoró (óvatosan), nyers szénhidrátszegény zöldségek, savanyúságok :D Vigyázok a hozzáadott zsír mennyiségére is, de leginkább mozgok egy csomót, akkor belefér, ami nekem kényelmes.


De neked az ilyen szénhidrátmegszorítást nem ajánlom, főleg hirtelen nem, elég drasztikus lenne s nem is mindenkinek ez az ideális.


Amit te írsz, az nem hangzik jól. Fogj egy-két jó fehérjeforrást, egyél zöldséget, ez egy jó alap. Emellé 2000 kcalig rengeteg minden fér, összetett szénhidrátok, cukrosabb zöldségek, gyümölcs, olajos mag... Bizonyára túl sok szénhidrátot, azon belül cukrot eszel, ezen érdemes lenne csökkenteni. A rágcsák és cukros péksütik és fánkok napi többször, ezek elég rosszak.

2018. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindent eszek, csak kevesebbet, több zöldséget, fehérjét és mozgok.
2018. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

A fehérjét por formájában is szoktad fogyasztani? Suliba mit tudnék vinni kajakent ami hidegen is jó lenne?

2018. febr. 8. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Ezeket nem (vagy ritkán) kellene enned/innod: bolti kakaó, fánk, péksüti, chips, ropi, üdítők, egyéb nasik és rágcsálnivalók.

Az otthoni kajád teljesen jónak tűnik.

A szendvics se olyan gáz, ha teszel bele valamirevaló fehérjét (tojás, sajt, hús, túró - a felvágottak nem valami jók), és viszel hozzá zöldséget. Ha nagyon fogyni akarsz, kihagyhatod belőle a kenyeret :) 1-2 gyümölcs sem árt, mérföldekkel jobb, mint a cukros vackok, amiket most eszel. Egy marék mandula, pisztácia, dió, mogyoró még hasznos lehet.

2018. febr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy 16 éves fiú vagyok.

Magvakat nem szeretem mert pattanásos leszek tőlük

2018. febr. 9. 17:58
 6/7 A kérdező kommentje:

Reggeli zabkasa.

Tízórai rizs csirke zöldségek

Ebéd ugyan ez.

Uzsonnara valami kellene. (mit egyek?)

Vacsira pedig édesítős zsirszegeny túró.

Szerintetek ez így jó?

2018. febr. 9. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, ha a mennyiségek jók. Legyen elég zsír, fehérje, kalória, tápanyag. Maguk az ételek rendben vannak.
2018. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!