Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ti csirke helyett milyen...

Ti csirke helyett milyen húsokat szoktatok enni diétára?

Figyelt kérdés
Vagy hogy turbózzátok fel, hogy ne legyen unalmas napi 3x?

2018. febr. 17. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Semmilyet. De néha azért van nyúl (pörköltnek remek s még úgy is sovány, nem mintha az fontos lenne), csak azt még a párom is unja minden hónapban, nemhogy én, így tényleg ritkán szerepel az étlapon.


Napi háromszor főleg nem muszáj húst enni, annyi más lehetőség van. Túró, tojás, növények... Ha mindenféle húst alkalmaznék egy príma szakáccsal, akkor is megunnám, ha havi 1-2-szer lenne, aki ilyen, annak kell más opció.

De van, aki különféle húsokkal s elkészítési módokkal (hol sütve, hol lecsósan, hol salátában, hol rizsben, hol rakott zöldségben) meg tudja enni a húsételét mindennap.


Bármilyen hús mehet fogyáskor is, pontosabban ez egyén és diéta kérdése, természetesen, nem mindenki szeret mindent s egy zsírszegény étrendbe nem sok zsíros hús fér.

2018. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyél halat, tojást. Amúgy én biztos nem eszem naponta 3-szor húst sem diétánál, sem egyébként.
2018. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ki eszik naponta haromszor hust? Meg a husimado ismeroseim sem. Amugy en semmivel, mivel eleve havi par alkalommal kivanom meg a hust, es akkor is maximum a csirket vagy a pulykat. Szamomra a sertes, marha es tarsai nem valami vonzo etelek. Halbol meg csak abszolut szalkamenteset vagyok hajlando enni, de azokkal meg utalom a macerat, szoval halat max etteremben, ahol nem nekem kell megcsinalni.
2018. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én bármilyen húst, halat és belsőségeket is. Így nem igazán unom meg, igaz, csak naponta 1-2x eszem húst (vacsora és a másnapi ebéd gyakran ugyanaz). Mivel a szénhidrátszegény nem jelent zsírszegényt is, én nem sokat foglalkozom a zsírral,főleg, hogy már lefogytam. Reggelire, és néha vacsorára is tojást szoktam enni, de ha valaki eszik tejtermékeket, a túró és a sajt is jó opció.
2018. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
pulyka, sovány karaj, sertés comb
2018. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem értek a szénhidrátban szegény diétához, de annyi féle hús van, amit diéta mellé érdemes enni, hogy ihaj.


Csirke, pulyka, szarvas, őz, tengeri hal, folyami hal, soványabb disznó, kecske, nyúl, stb.


Na meg fehérje tartalom miatt: tojás, aludttej, csicseriborsó, hüvelyesek, fejtett bab, lencse (!), stb.


[link]


Eszméletlen mennyiségű adat van az interneten, csak a megfelelő forrásokat kell összeválogatni.

2018. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyébként én is fogyókúráztam, de nálam ez inkább egyfajta diéta volt. A cukort elhagytam, illetve a hozzáadott cukorral készült ételeket is. Csak ennyit tettem, plusz elkezdtem kerékpározni. 15 kilót fogytam amit tartok is, 80 kg vagyok. Ez egy éve történt. Mostanába már kezdek csalni, tegnap egy túrórudi, előtte túrós táska, meg kakaós csiga.


A mézet is mostanába kezdtem el újra eszegetni, napi 1-2 kanál szerintem belefér, bár nem árt vele vigyázni, a méz kb. 80%-a cukor.


Ja és a folyadékbevitel fontos. Amennyi jól esik, de a 1,5 liter legalább legyen meg.

2018. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.

Napi olyan 300 gramm csirkemelt eszek ami 3 étkezésre van kiosztva.

Tojásból, túróból, zöldségekből is szoktam fogyasztani. Csak valahogy már a 3 nap után semmilyen íze nincs mert megszokom.

2018. febr. 18. 14:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Fuszerezd valtozatosan, a fuszerek nem hizlalnak.
2018. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szósz nélkül készült, finom csirkemellet még nem ettem, legyen rajta bármennyi fűszer is. Száraz és ízetlen, nyílván azért, mert kevés benne a zsír.
2018. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!