Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Így is fenn állhat a jojó...

Így is fenn állhat a jojó effektus?

Figyelt kérdés
Régóta futok, ezzel a napi 20 perces futással szinten tartottam a súlyom.Pár hete változtattam az étkezésemen, nem eszek sütit, cukrot, csokit, este keveset eszek és zöldséget, fehérjét. Kenyeret, krumplit módjával. De rendesen eszek,és 3 óránként. Tehát eszem eleget, és többször. Így heti 1,5-2kg-ot is fogyok. Persze fogynom is kell, mert túlsúlyos vagyok. Nekem ez így egész jól bejön. Viszont akkor ez a fogyás túl gyors? Mit kellene csinálnom, hogy ne legyen ekkora súlyvesztés?

2018. febr. 23. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az első pár hétben mindig jobban megindul a fogyás, leginkább a felesleges víz távozik.

Ha folyamatosan meglesz még 3-4 hét múlva a heti 1,5-2 kg fogyás (amit én nem hiszek) akkor lehet kicsit feljebb kellene tornázni a kalóriákat mert az egy kicsit sok, persze ez nagyban függ a súlyfeleslegedtől is.

Maxmimum heti 1 kg a normálisnak nevezhető fogyás (az első időszakot kivéve természetesen)

2018. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szinte tuti, hogy víz, mégis hogyan hoznál össze nem sok mozgással 1500-2000 kcal napi deficitet rendes evés mellett?

Futsz, így nem lehetsz 2-300 kiló... De ha 230 cm vagy és nagyon izmos, nem szóltam.


Ha ez az ütem tartós, egyél többet, mert izomból is megy le nem kevés.

2018. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a jojóba belefutni, tanulmányozd a Reg-enort. Ott nem játszik a jojó, ráadásul a legegészségesebb módja a fogyásnak, mert az csupán mint mellékhatás jön létre.
2018. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A regenornál ezt találtam:


"Ha a Reg-Enort fogyasztják és betartják az étrendi előírásokat, valamint változtatnak a mozgásszegény életmódon, akkor az evés öröme jórészt megmaradhat és a folyamatok következtében – visszajelzésekkel megerősítve – testünk tömegének csökkentése is eredményes lehet."


Lefordítva hétköznapi nyelvre: ha megveszed a drága cuccomat, mellette diétázol és sportolsz, akkor le fogsz fogyni.


Azt mindig elfelejtik hozzárenni, hogy a diéta+sport az ilyen szrok nélkül is csodákat művel az ember szervezetével. Szóval ilyen fogyasztószereket semmiképp ne vegyél.

2018. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Csak a jó meleg Afrika, ott fülledt az erotika, ha-ha-ha.

Kibérelek egy jó nagy puputevét..."

Ez egy kiragadott részlet a Kft zenekar Afrika c számából, és így önmagában arra utal, hogy a szövegíró szeret tevékkel szexelni. :-))

Ezért nem érdemes kiragadni egy mondatot a szövegkörnyezetből, mert merőben más, téves értelmezésre hajlunk tőle, kedves utolsó.

A Reg-enor nem fogyókúra, hanem gyógymód, amely a mai félresiklott táplálkozás okozta betegségek káros hatásait hivatott kezelni. A fogyás csak mellékhatás. A feltaláló direkt kihangsúlyozza, hogy a szert nem kötelező szedni, elég, ha a táplálkozási szokásainkat a helyes vágányra tereljük. A szer csak felgyorsítja, látványosabbá teszi a folyamatot. De még ha nem így lenne is! Három hónapig havi 7000 Ft a kúra. Egy fiatal kólára többet költ! Az megér ennyit, az egészségünk meg nem? Nehogymá!

Nekem semmi közöm a cucchoz, semmi érdekem nem fűződik hozzá. Én csak (nem fogyási célból) kipróbáltam, és megtapasztaltam áldásos hatásait. Annyira, hogy azóta is (mintegy másfél éve) csak úgy táplálkozom. Nem eszem olajokat, szénhidrátot, hanem zsírral főzünk. Ennyi az egésznek a "titka", ami egyáltalán nem titok. Csak az első időkben vannak szigorúbb megkötések, hogy mit ne együnk, amíg az epetermelés normalizálódik.

A facebbok Ökonatura-regenor csoportjában egyébként szinte hetente látni mínusz 15-20 kilós sikertörténeket. Azt gondolom, ennyi utánajárást minden fogyni vágyónak megér a dolog.

https://www.youtube.com/watch?v=yGL17S915Us

Ez egy video, ahol a feltaláló elmagyarázza, mit, hogyan és legfőképpen MIÉRT.

2018. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jaj.... persze, a feltaláló annyira jófej, hogy elmondja, nem is kell ez a szer, csak egyél rendesen, lehetőleg természetes alapanyagokból (amit amúgy minden átlagosan iskolázott ember tud), de a végén csak odaszúrja, hogy "a folyamatot felgyorsítandó" egyél regenort is. 10 mp alatt felsorolok neked folyamatfelgyorsításra legalább 20 természetes anyagot regenor helyett. Minden ilyen kotyvalék felesleges. Nem gondoltam, hogy pont te nyalod be ezt az olcsó marketingfogást ilyen ostobán.
2018. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nézd, pajti. Én egy ideje odafigyelek a táplálkozásra, s eközben sokfelé kerestem, kutattam a mai kor emberének gyalázatosan gyenge egészségi szintjének okát.

Véleményem szerint amit Szabó Szigfrid állít, az utolsó betűig igaz, ám korántsem a teljes igazság. Az ugyanis ennél jóval összetettebb. Valahol leírtam már valakinek a kérésére, de nem fogom most előkeresni. A lényeg, hogy Szigfrid tarsolyában is csak részinformációk vannak, mint ahogy a teljesség igénye nélkül Lenkei, Taracközy, Géczy, vagy akár Szendi birtokában is. Össze kéne ülniük, odafigyelni a másikra, és nem csak saját részigazságukat fújva bezárkózni az elefáncsonttornyukba. Nekem is nagyon sok előadó, sok orvos, természetgyógyász nem szimpatikus. De attól még, hogy nem bírom valakinek a fizimiskáját, nem utasítom el zsigerből, ha azt állítja, hogy 2x2=4.

2018. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem a Regenor-ról elég határozott véleményem van de ezt most nem fejtem ki.

Az viszont szeretném megosztani mindenkivel,hogy mi tette be nálam végképp a kaput. A fantasztikus, agyonképzett regenor tanácsadók azt nem tudták ( a 3 közül egyik sem),hogy szívgyógyszert szedők esetében a grapefuit cseppek illetve a grapefruit nagyobb mennyiségű fogyasztása nagyon nem ajánlott, mert komoly problémákat okozhatnak.

A szüleim mint mindent természetesen ezt is benyalták és kipróbálták ( mindkettőnek rossz a szíve valamilyen szinten, édesanyám "csak" gyógyszert szed, édesapámnak sok-sok műtétje is volt) és mindkettőjük nagyon durva szívdobogásra panaszkodott 6-7 nap után.

Apám kardiológusa mondta nekik,hogy mielőtt öngyógyításba kezdenek konzultáljanak vele, természetesen ha csak nem szeretnének meghalni belátható időn belül.


Ez most egy elég sarkalatos példának tűnhet, de nem gondolom,hogy a szívbetegség Magyarországon olyan nagyon ritka.... nagyon és felháborító szomorú,hogy ezek a tanácsadók vagy isten tudja, hogy nevezik őket egyáltalán nincsenek felkészülve abból,hogy különböző egészségügyi problémák,hogyan férnek össze ezzel az életmóddal.

Arról inkább nem is beszélek,hogy többnyire durva túlsúllyal akarják megmondani,hogy mi az egészséges.


Ha ér is valamit ez a cucc ezekkel a dolgokkal az én szememben teljesen hiteltelenné és szakmaiatlanná válnak!!

2018. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amiről írsz, kedves utolsó, az sajnos valóban létező jelenség. Amint egy szer megjelenik, sokan rárepülnek, ha pénzt szagolnak benne. Olyat is ismerek, aki félévente mást akar rámsózni, sőt olyat is, aki több gyártó szereit árulja anélkül, hogy fogalma lenne a működéséről. Ő is csak élni akar, és a gyerekeit eltartani. Csak tudod, attól még hiba lenne sutba dobni a Pitagorasz tételt, mert sajnálatos módon a föcitanártól hallottál róla először.
2018. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Miquel. "Nem eszem olajokat, szénhidrátot, hanem zsírral főzünk."

Ez azért nem túl jó. Olajok, szénhidrátok nagyon fontosak. Állati eredetű zsír-> magas LDL. Növényi olajok, zsírok pont LDL ellen védenek, szükségesek a vitamin felszívódáshoz, a jó epeműködéshez, és sok más fontos és védő szerepe van még. Szénhidrát nagyon fontos, nem véletlenül a táplálék 55-60%-a kell hogy legyen. Csak figyelembe kell venni a GI-et. Az egyik legnagyobb felhasználója az agy.

2018. febr. 27. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!