Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Felkelés után mikor érdemes...

Felkelés után mikor érdemes reggelizni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h kb fél óra múlva hogy négy-öt süljön az anyagcsere és h érezze a test h nem éhezik. Szerintetek?

2018. márc. 1. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

miután egész éjjel éhezik a szervezet, ezért felkelés után 1 órán belül illik neki adni hosszú felszívódású szénhidrátot, zabpehely, gyümölcs.


A mondatod közepét nem értettem :D

2018. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne ezt agyon tudományoskodni. Amikor éhes vagy! A szervezeted jelez.
2018. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Amikor jól esik.

Van, aki rögtön tud enni. Van, aki fél-egy óra múlva.

A lényeg, hogy reggelizzél.

2018. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Azon nyomban! Legjobb, ha már este az ágyad mellé készítesz pár falatot, hogy ébredés után rögtön nyomathasd!
2018. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Amikor neked jó. Én délután 2-3-ig garantáltan nem eszem s ha néha mégis (mert ha már reggeli van rokonnál, én is elcsábulok), mindig megbánom. Teljesen mindegy az összetétel és a méret, rossz. Gyerekkoromban is csak éhessé és enerválttá tett valamiért. El is híznék, ha reggeliznék, de ahhoz előbb mazochistának és egészségemmel nem törődőnek kéne lennem, szóval nincs esélye.


Sokan nem tudnak rögtön enni, csak 1 óra múlva, az is teljesen jó. Egyszerűen nem lehet rosszul elosztani az ételmennyuiséget a napban, ez teljesen egyéni, a szervezetnek pedig nem nagyon számít, amíg az adott ember jól érzi magát úgy.


Az anyagcsere köszöni, megvan akkor is, ha akár napi egyszer eszünk, ennyi kevés a lassuláshoz. Több nap koplalás kell ahhoz. Több évtizedes nemreggelizés után is az átlagnál gyorsabb az anyagcserém, de rengeteg cikk is taglalja, amit írtam.

2018. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
#1: Akkor már inkább fehérjét, mert az aminosavak akkor már fogyóban lehetnek. Cukor nem kötelező, összetett sem. Persze van, akinek az ad energiát, nem mondom, hogy senki se egye.
2018. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Èn 6 vagy fèl 7 körül kelek ahogy sikerül de mindig fèl 9 kor reggelizem. Azért mert akkor normálisan kibírom délig. Próbáltam már előbb de akkor kopogott a szemem már 10-11körül. Tízóraira meg egy kis gyümölcs nekem kevés.
2018. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6:30-kor kelek, 7-kor reggelizek és kávézok. Amióta így csinálom, nem akarok mindenkit megfojtani reggel a tömegközlekedésben.
2018. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen felkelés után kell reggelizni, mert elötte nehézkes. Bár állítólag Petőfiék ezt is megoldották.
2018. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
négy-öt süljön az anyagcsere? :D
2018. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!