Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Baj, ha iszom ízesített vizet...

Baj, ha iszom ízesített vizet is diéta alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy gondot jelent-e a diétámban, ha ízesített vizet is iszom? (kb. fél litert)

Emellett természetesen iszom minimum egy 1,5l-es palackkal sima szénsavmentes áványvizet. Így kb meg van a napi ajánlott víz szükségelet (2l)

Továbba az ízesített víz egy Spar-os saját márkás termék, ami az alábbiakat írja:

Zsír: 0g

Amelyből telített zsírsavak: 0g

Szénhidrát: 0g

Amelyből cukrok: 0g

Rost: 0g

Fehérje: 0g

Só: 0,1g

100ml italban 1 kcal van ami azt jelenti, hogy egyetlen egy palack mindössze 15 kcal. Köszönöm!

16/F


2018. márc. 9. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem baj. Amúgy nincs feltétlenül szükség 2 liter vízre egy nap.
2018. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam inni mert sima vízből nehezen megy le egészséges mennyiség. Nem vettem észre hogy hátráltatna.
2018. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Én mindenféle nulla kalóriás italt iszom, a kávétól a teán át az ízesített vízig, sőt, light kólát is, fogytam 30 kilót, pont ezek az italok segítettek át a holtpontokon. Amikor nagyon enni akartam, megittam egy doboz light kólát és ezzel sikerült legyőzni az éhségemet.
2018. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj . Amúgy de,szükség van 2 liter vízre egy felnőtt embernek.
2018. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Juj, ezt tudom mi! :D Spar budget cóla / citromos víz / narancsos?

Én csak ilyet iszok mindig + vizet... vagyis érted, ízesített lötyiket.


Olyan mint a cóla zero (spar budget cóla = cóla zéró olcsó formája)

Most jelenleg pl. egy tescos cóla (tesco value 85 ft) van mellettem


Amúgy 15 kcal sincs benne, mert semmi szénhidrát nincs benne (az 1 kcalt csak úgy ráírják; gyakorlatban teljesen kalóriamentes az egész cucc)


15 kcal = egy kiscukorka pl.


ezek az üdítők (akár ezek az olcsók, akár a cola zero vagy más márkás zéró izé) teljesen jók, semmi nincs bennük


én nem is tudnék meglenni nélkülük, mármint csak sima vizet nem lehet inni


volt egy szobatársam, anno koliban, aki mindig vizet ivott, nem tom hogy... mindig csodáltam.

(meg különleges diétán volt, paleon) én meg mindig hordtam a LIDL-ből a siti cólát meg az egyéb üdítőt (meg persze vizet is) :D

2018. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!