Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mikor várható hogy fogyok...

Mikor várható hogy fogyok akár 1kgot is?

Figyelt kérdés

az egész eddigi életem folyamatos diétakudarc

95kg vagyok, 170cm, 27 éves nő, szerencsére ahhoz képest van alakom, derekam, csípőm, és a mellem kintebb van mint a hasam, de szeptemberig szeretnék megszabadulni kb 15 kilótól.

75-80 kilóval már boldog lennék.


elkezdtem Norbi duci tréningezni néhány napja, ez napi 30 perc, azt mondja havi 10kg lemehet megfelelő étrenddel.

nem eszek cukrot, lisztet. csirke, salik, zöldség,sok tojás, sajtok, kevés gyümölcs. édesség gyanánt csináltam édesítővel itthon "gumicukrot", útifűmaghéjból, tojásból és fehérjeporból palacsintát csinálok, azt eszem myprotein 0kalóriás öntettel.

iszok fehérjét, myprotein diet. bár nem tudom hány kalóriát eszek egy nap, de mivel nem egész csirkékről beszélünk, remélem így jó lesz.

aki eredménnyel fogyózik, légyszi adjon tanácsot, SZEPTEMBERIG LE KELL MENNIE


2018. márc. 9. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szerint havi 10 kiló lemegy az 100%, hogy kamu. heti fél / 1 kiló az ideális, tartós fogyás. Én 2 hónapja diétázom, edzek, és eddig 6 kiló ment le.

A napi 30 perc norbi ugrabugrától nem fogsz havi 10 kilót lefogyni.

Én a kalóriabázist csinálom. Figyelem, hogy mennyi a kalóriabevitelem, a makrók. Igyekszem betartani. Havi 1-2 alkalommal viszont megengedem magamnak azt, hogy egy kicsit túllépjem a keretemet. Így nem érzem kínnak az egész dolgot.

Egyébként én 92 kilóról indultam ( csak én 162 cm magas vagyok)

2018. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A havi 10 kg csak felelőtlen duma, 3-4 kiló is elég tempós fogyás.


Az ételeid jók, persze ezekkel is el lehet szállni kalóriában, csirke nélkül is. Bár akkor valószínűleg a fehérje is túlzott lesz (tojás, sajt, ezek zsírosak, ami nem baj, de van, aki tud belőlük sokat enni). A súlyod ugyan nagy, de vannak lassú anyagcseréjűek, lehet, hogy a hozzáadott zsír sem kevés, ezt nem tudhatom.


Az, hogy mozogsz, OK. Napi 30 perc nem valami sok (mondom én, aki úgy fogytam sokat, hogy nem is mozogtam, de ha egyszer igaz), tornából okés, de sétálhatsz még mellé, ha ráérsz, vagy biciklizhetsz... Itt a tavasz is, még kellemesebb, bár nekem tél közepén is szükségem van sétákra, friss levegőre, jót tesz.


Szeptemberig 15 kiló simán lemegy, ha odateszed magad. Azt mondanám, csináld és valószínűleg OK lesz, ha nem, egyél kevesebbet, de mivel eddig kudarcaid vannak, lehet, hogy elrontasz valamit, illetve vannak extra nehézségeid... De amit írsz, az OK, ha az ételmennyiség megfelelő.

2018. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kezdd szigorúbbal venni a táplálkozást, é s itt nem a diétára gondolok. Kalóriaszámlálás, tiszta evés. Próbáld ki a súlyzós edzést, de ne a rózsaszín félkiló súlyzós lötyögést.
2018. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Írj privit
2018. márc. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend, én ezzel annak idején fogytam vele majdnem 40 kilót 10 hónap alatt.
2018. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az irány egészen jó. DE! Pontosabban oda kell figyelned a bevitt élelmiszerekre. Javasolnám, hogy használd a kalóriabázist. Én is fogytam ilyen súlyból. Heti 1 kg-ot, de az elején többet is. A kalóriabázist ( [link] ) használtam, nagyon odafigyeltem a szénhidrát-fehérje-zsír egyensúlyra, ebben sokat segít az oldal. Először én is Duci tréningeztem, mert mást nem bírtam. Néhány hét alatt egyre többet tudtam tornázni, és válthattam sokkal megerőltetőbb tornákra. Ha kitartasz a célod mellett, sikerülhet. A kalóriaszámlálás az egyik legjobb módszer, ha valaki fogyni, vagy súlyt tartani akar.
2018. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Annyival egészíteném ki az előttem szólókat, hogy az első egy-két héten számíthatsz kicsit gyorsabb súlycsökkenésre. Ez nem "igazi", zsírból történő fogyás teljes egészében, hanem csak arról van szó, hogy az emésztőrendszeredben levő táplálék mennyisége csökken (mivel kevesebbet eszel), meg az izmaidban levő szénhidrát-raktár is elfogy.


Velem olyan is előfordult, hogy a kis rosttartalmú, cukros-zsíros hétvégi kilengés után kb. 2 kg-mal könnyebb lettem, és utána ez azonnal visszajött. Ezt is azzal magyarázom, hogy az étel súlya miatt volt: a rostos ételek tömege a bennük levő vízzel együtt nagyobb. Szóval akkor se ijedj meg, ha picit nehezebb leszel az egészségesebb táplálkozásra áttéréskor.

2018. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!