Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnèk lefogyni, főleg...

Hogyan tudnèk lefogyni, főleg a hasamból és deréktàjból? Update termékek kizàrva, nincs rà anyagi keret.

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, 67.kg

Igazàbol a hasam és az úszogumi ami nagyon zavar.sehol màshol nem vagyok "kövér".ha ugyan azt eszem mint amit eddig is, amit főzök,csak kevesebbet, este nem eszem nehéz èteleket kerülom a cukros uditoket, vagyis jobban oda figyelek az ilyesmire, de nem tiltok ki semmit az étrendből, ès tornàzok igy le lehet fogyni szerintetek?egyébkènt a 3ik kislanyom után jött ez a problèma 2 gyerek után mèg lapos hasam volt,most meg olyan kb mimt aki 4honapos terhes,, nagyon zavar ha van véleményetek irjàtok meg..


2018. márc. 14. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nincs helyi fogyás!

Számold a kalóriákat, minden mesterséges dolgot száműzz az étkezésedből, ugrálj, hullahoppkarikázz, végezz hasizomerősítő gyakorlatokat. Ha már jobb idő lesz, akkor menj le futni.

2018. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Lóg a hasad? Szerintem 67 kiló nem sok , ha még megvan az úszógumi akkor meg is marad lehet
2018. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!