Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyit lehet nagy súlyból...

Mennyit lehet nagy súlyból így fogyni 4-5 hónap alatt? Kb?

Figyelt kérdés
Majdnem 90kilóról indulok. Fehér liszt,cukor, kenyér száműzése. Odafigyelés arra mit és mennyit eszek.Napi kb 30-40 perc bicikli, és ugyan ennyi torna (Norbi duci, zumba,mikor mi). És a tömegközlekedés helyett séta kb napi minimum 3-4 km, de Vány hogy 5-6+ a gyerekek után rohangálás a jatszin.

2018. ápr. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem garantál fogyást, de ha megfelelően alakítod a kalóriamennyiséget, heti -1 kiló simán reális, több viszont egészségtelen és fokozottabban izombontó, plusz elég necces is, főleg ilyen kevés mozgás mellett, akkor már valószínűleg nagyon keveset kéne enned s nem bírnád.
2018. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Fehér liszt,cukor, kenyér száműzése."


Mindez egyik napról a másikra? És milyen messzire gondolod száműzni őket? A gyerekeknek se adnál ilyeneket? Nem szoktad megenni amit ők otthagynak?


Kétlem, hogy sikerülne egyik napról a másikra...

2018. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Cukrot minimálisan eszek. Fehér kenyeret, kenyeret is 1001-ben.

A baj a tészta. Nagyon tésztás vagyok. Először most durum, zöldségekkel színezett tésztára váltottunk,és fokozatosan állunk át.

2018. ápr. 24. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:

#2: Márpedig ez nem feltétlenül nagy dolog, én sokkal több mindent kizártam a párommal együtt egyik napról a másikra, nem volt benne semmi nehézség, pedig pár nagyon kedvelt ételünket is kizártuk, de hát annyi sok maradt még s fő az egészség :)


Sokan sokkal durvább váltásokra is képesek, hallottam már embereket extrém szénhidrátdús és zsírszegény étrendről extrém szénhidrátszegény és zsírdúsra váltani, nem is értem, hogyan bírják fizikailag, na ekkora váltástól kikészülnék, még sokkal kisebbtől is.


Persze van, akinek fokozatosság kell vagy egy pici mennyiség megtartása. De van, aki durva váltásokra képes.


Gyerekekkel érdekesebb, de sokan vagyunk úgy, hogy teljesen tiltott ételeinket főzzük/adjuk családtagjainknak. Ebben sincs semmi szokatlan s még nekem is megy, ha akarom, pedig elég fegyelmezetlen vagyok ilyen téren, azt hiszem.

2018. ápr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én nekem extrém túlsúlyom volt. 70 kg plusz az egészségeshez képest. Én 2 hónap alatt 15 kg-t fogytam. Nem tudom ez milyennek számít :D
2018. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 15-20kilot kéne leadnom.
2018. ápr. 25. 13:29
 7/7 Szubudáj Bagatur válasza:
Nekem annak idején 4 hónap alatt 25 kg ment le a 129-ből. És nagyjából úgy csináltam, ahogy leírtad.
2018. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!