Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén diétába, házon kívüli...

Ketogén diétába, házon kívüli evés?

Figyelt kérdés
Nem gyakori, de néha elmennék én is 'kinnt enni' baráti társasággal. Ilyenkor mit érdemes rendelni, hogy ne essek ki a ketózisból sima étteremben, Starbucksban( espressón kívül), esetleg kínai/mexikói étteremben?

2018. ápr. 26. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Vizet.

Espresso sem ajánlott, mert cukros. A ketogén diéta elég veszélyes, ha hirtelen viszel be szénhidrátot, az nagyon le tudja terhelni a szervezetet. Nem az a probléma, hogy kiesel a ketózisból vagy sem, hanem az hogy akár mentőt is lehet rád hívni, ha nem vigyázol.

2018. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlott ketósok olasz éttermet kivéve mindenütt tudnak enni valamit (a mexikóit főleg szeretik, de sajna nem emlékszem, konkrétan milyen ételeket esznek ott s rég jártam mexikói étteremben), erről már olvastam, de saját magam nem próbálkoztam még ilyesmivel, nekem hús nélkül elég rossz esélyeim is lennének.


Hús és saláta, ennek azért mindenütt kell lennie, persze az öntetre és a hús konkrét elkészítésére ügyelni kell, de egy ecetes saláta natúrszelettel elég jónak tűnik.


Ha olyan vagy, mint én, akkor nem zaklat fel, ha esetleg kiesel a ketózisból, de persze erre nem törekszel. Ahhoz masszívan szénhidrátokat kell enni, hogy begörcsölj s elrontsd az éjszakádat (én sosem tudtam effélét elérni, de nem is vagyok olyan kis idióta, mint egyesek, akik több hónap ketó után direkt megesznek egy pizzát, fél tortát és 2 liter kólát és 5 üveg sört. az büntet) s ezt te nem fogod csinálni. Ha simán kiesel, visszakerülsz, jó esetben órákon belül, nem tudom, mióta ketózol s zsíradaptált vagy-e már. Ha igen, akkor az van, amit írtam, legjobb tudomásom szerint. Ha nem, akkor vigyáznék, állítólag nem kell elölről kezdeni az egészet akkor sem, ha néha félreeszel, csak lassít, de anélkül is jópár hét a folyamat, ne lassítsuk, ha nem muszáj.

2018. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Steak + zöldsaláta

Grillezett csirkemell, vasalt csirke, pulyka, grillezett hal pl lazac, párolt zöldségköret

Tatárbifsztek

Hamburgerhús, sajt, carpaccio

2018. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!