Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Sajnos nem tudtam elég zsírt...

Sajnos nem tudtam elég zsírt enni az elmúlt napokban. Mit egyek ma?

Figyelt kérdés

Mindkét nap 40 g körüli zsírmennyiséget ettem, 100 g szénhidrát és 70 g fehérje mellett, pedig szénhidrátszegényen szeretnék enni, ehhez kellene több zsír és kevesebb szénhidrát. Mit egyek ma?

(90 g szénhidrát, 70 g fehérje és 60 g zsír lenne az ideális a számításaim szerint.) 21L


2018. máj. 10. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva vagyok, mostanság mindig túl sok a zsír, a szh viszont még jöhetne, de már nem tudom mit egyek úgy, hogy ne legyen benne zsír.

Sült odalas, bármilyen grillezett hús, ami jó, vagy nem sovány sajtok, rántott sajt, amikben van több zsír.

2018. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A hal is jó.
2018. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Amit akarsz..? Persze jobban ügyelve a makrókra. Nem ismerem az étrendedet, az a helyzet.

Én tojást, sajtot, földimogyorót és zsírban sült zöldséget fogok enni ma (egyebek mellett). Jön a zsír, még ha vigyázok is. Tudnék mondani ötleteket, ha zsírosan kéne enned (3- 4-szer annyi zsír, mint szénhidrát, ami nekem van jobb napjaimon), de a te kicsike zsírkereted és nem extrém kevés szénhidrátkereted mellett erre semmi szükség. Pár apró változtatás, több zsír a zöldségre, kicsit zsírosabb fehérjeforrás és kész.


Miért nem tudtál elég zsírt enni? Nagyon keveset ettél, nem voltál éhes? Tervezni is lehet, én szoktam, nem mindig tartom be, de mégis, van egy kiindulópont :) A kalóriabázison tervezgetem a makróimat.

2018. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szénhidrátszegényen szeretnél enni, akkor miért 90 g szénhidrát, 70 g fehérje és 60 g zsír az ideális? Abból van a legtöbb!:D
2018. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy hány kiló és amit ettél mennyi kcal?


Ennyit kell tudni.

2019. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!