Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szeretnék fogyni 20 kg-t csak...

Szeretnék fogyni 20 kg-t csak nem tudom hozzá a jó receptet ötletek?

Figyelt kérdés
Szülés, epe műtét, hormonos fogamzásgátló,hasnyálmirigy gyulladás így 2 év alatt felszaladt 20kg ami a legjobban zavar az a hasam és a karom időm nincs túl sok de próbálok tenni érte elhagytam a kenyeret 1 hete helyette ch csökkentett kétszersültet eszem abból is naponta 2 max ami 55kcal nem eszem tésztát, krumplit,rizst helyette köretnek kuszkuszt vagy bulgurt eszem (levesbe kuszkusz köretnek Bulgur) ezekből is minimálisat hús az csirkemell vagy virsli sok zöldség illetve túró 40-50gr étkezésenként napi 2x szóval napi 100gr kb ami 90kcal az egyetlen amitől nem tudok megszabadulni a napi 2 hosszú tejeskávé 2-2 cukorral ettől érzem hogy élek amúgy nem nassolok néha esetleg lemegy egy cukormentes energia ital vagy izontoniás sportital de ennyi se süti se csoki se chips se perec. Decemberre szeretném visszakapni a 65KG-s versenysúlyomat. kemény edzést nem végzek,ház kerti munka, gyerek, napi 50 felülés, kutyasétáltatás és ennyi. Valami tipp esetleg ami beválhat? 167cm 84kg 23 éves lány vagyok.

2018. máj. 14. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

84 kilóról azért ennél kevesebbel is illik megindulni a kilóknak, a trükkök inkább majd később kellhetnek, de lehet, hogy akkor is jó leszel. Teljesen szimpatikus lépéseket tettél (főleg, ha minőségi a virsli, nem ipari hulladék), a cukor nem jó, de 4 cukor nem fog megakadályozni a fogyásban. Mással édesítve nem felel meg? Szerintem a xilit sokkal finomabb a répacukornál, de ha csak édesítés kell, még az eritrit is elmegy, bár mivel te nem minimalizálod a ch-t, szerintem jobb a xilit. De végülis ez ízlés dolga, ezeket sem szereti mindenki, sokan pedig szeretik a cukrot, amit én rühellek. Én az édeset szeretem, de ahhoz nem feltétlenül kell cukor.


Később majd valószínűleg jól jön némi intenzívebb mozgás, futás, biciklizés, túrázás, én szép helyen lakom, sok túrázó van és rengetegen hozzák a kutyát, azok pedig igencsak élvezik a dolgot :)

2018. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam édesítőket nem jöttek be így fehér cukor helyet nádcukrot használok teába mézet és abból se sokat nem iszok koffeines teákat gyógynövény tea függő vagyok 1 szekrény tele van velük fogyis teáim is vannak. Nagyobb munkám heti 1x van 200 liter víz cseréje 10 literes vödörrel(4 akvárium megy itthon) minden nap főzök 2 külön fajtát mert a párom nem enné meg amit én a mai ebédem 100gramm csirkemell 50 gramm brokkoli 50gramm zöldborsó és 50 gramm bulgur volt 1 teáskanál oliva olajjal. kerülöm a zsíros dolgokat is most 1 hét alatt lement 1 kg aminek örülök de félek hogy megint nem lesz tartós szülés után 60kg voltam vékonyabb mint valaha de aztán jöttek az egészségügyi bajok és borult minden 1,5 év alatt 25 kg plusz. Most már nagyon kétségbe vagyok esve :/
2018. máj. 14. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A nádcukor is fehér cukor, szóval ezzel a váltással nem sokra mész.


A napi 50felülés nem fogja a hasadat csökkenteni, mivel nem onnan fogyunk, ahová edzünk. Tempós kutyasétáltatás jó ötlet, kardiónak megfelel, apportíroztatás is mehet.

2018. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!