Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hol tudok venni cukormentes...

Hol tudok venni cukormentes csokit? Milyet érdemes ár-érték arányban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezek jóval drágábbak de mégis megfizethető áron hol lehet találni ? a Wavel csokit ismerem a táblásat. Szeretnék mást is kipróbálni. Egy életmódtanácsadó honlapján láttam képet ahol zabkását csinált és volt benne egy csoki hasonlóan nézett ki mint a sportszelet de nyilván nem az volt mert ki is írta hogy #cukormentes csoki írtam is neki de sajnos nem kaptam választ. Illetve sokszor látok 1 szeletes " csokikat " ami protein szeletes 700-800 Ft körüli árakon az nekem sajnos nem igazán megfizethető
2018. máj. 18. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Pennyben lehet kapni, kb 300-400 ft között 2 fajtát is.

[link]

[link]

Több fajta van belőlük. :)

2018. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Juj bocsi:D a leírásig nem jutottam el, de libolo tényleg egész finom. Esetleg még az aldiban van, talán az egyetlen hely, ahol találtam fehércsokit (mert én meg azért vagyok nagyon oda) de az annyira nem jött be. Egyébként én is csak drágábban találtam, sajnos ezeknek meg kell fizetni az árát. :(
2018. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. máj. 18. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi okból keresel cukormentes csokit, de mégnéztem a libolot, és amúgy kalóriában majdnem ott van, mint a cukros társai, nagyon minimális a különbség.
2018. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(mondjuk lehet, hogy cukorbeteg)
2018. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen cukorbetegség miatt
2018. máj. 18. 14:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. máj. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!