Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Vastag comb mit tegyek?...

Blaablabla kérdése:

Vastag comb mit tegyek? Fogyni szeretnék

Figyelt kérdés

176 cm vagyok és 70kg a hasam lapos viszont a combom nagyon vastag 2017 tél elején 60 kg voltam úgyhogy nagyon gyorsan össze szedtem ezt a 10 kg.

Sajnos láb műtétem volt ami miatt sokáig nem vehettem cipőt tehet sportolni sem tudtam. A sport mindig is az életem része volt és most is sportolok viszont úgy gondolom hogy most az étrendembe változást kéne vinni.

KI, MILYEN COMBRA VALÓ DIÉTÁT ISMER?



2018. máj. 24. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs combra való diéta, genetika, hogy honnan fogysz. Ha rendesen lefogysz, várhatóan jól lemegy combról is, persze ha vékony combokat vársz, az lehet irreális, az egészséges, kicsit is izmos comb valamelyest vastag az ott levő rengeteg fontos, nagy izom miatt.


Testreszabott diéta kellene, kinek ez válik be, kinek az... Van pár általános jó tanács, tiszta étkezés, nem kevés zöldség, de konkrét diétát általánosan nem lehet mondani.

2018. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan combból nem fogsz fogyni, mivel irányított fogyás nem lètezik, de ha fogsz előbb-utóbb onnan is fogsz.

Kezdj el sportolni, akkor nem fog lötyögni a combod, (pl futás) ès jobb lesz neked, de fogyást azt nem tudod egyszerre az izomnövelèssel, vagy hogy mondjam.

Nem tudom a korod, jó lenne tudni, meg egy kèp sem ártana, de megpróbáltam így is segíteni, remèlem sikerült.

Írj nyugodtan ha van mèg kèrdèsed...

2018. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Ú, de imádom a vastag combokat.
2018. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

Genetikailag vékony vagyok (a családban mindenki az)csak hát nem mozogtam illetve elkezdtem gyors kaját enni (már nem eszek 2-3 hónapja)

Próbálok salátákat enni chia maggal illetve eljárok futni és emellett verseny szinten lovagolok (nem a lovaglástól várom hogy 10 kilót leadjak) de ez is egy mozgás forma. Próbálok kevés szénhidrátot fogyasztani.

2018. máj. 24. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne busszal menj suliba, hanem fuss a busz után :D


A következő szint, majd a busz előtt fuss ;D


Viccet félretéve, a futás, biciklizés kifejezetten hasznos.

Diétázni nem kell, csak ne egyél többet, mint most. Került a chipseket, nutellát, egyéb cukros szärokat.

2018. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, mozogj és a legelőnytelenebb vackokat ne edd.


Nem írtad, mit eszel, csak a salátát, na attól simán éhenm lehet halni, remélhetőleg ez csak majdnem mellékes (persze a zöldség remek, nem azt mondom, hogy nem) kiegészítő cucc a rendes ételek mellé. Ne vidd túlzásba a kalóriamegszorítást, az nem jó.

2018. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
napi min 50 perc bicikli. nekm most ment le a combbom :))
2018. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!