Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek ez mennyire lehet...

Szerintetek ez mennyire lehet hatásos? Többi lent.

Figyelt kérdés

szeretnék legalább 10 kilotol megszabadulni.

szerintetek ez hatasásos lehet úgy,hogy elhagytam a kenyeret,tesztafeleket ,edesseget, uditoket ..DE mindent eszek ugyan ugy pl fozok a csaladnak egy spagettit csirkemellbol es teszta helyett parolt zoldseggel eszem . es ugyan ugy mindent zoldseg korettel.Emellett persze tornázom és sokat biciklizem,setalok. Bevallhat vajon ?

21/ L



2018. jún. 7. 12:47
 1/7 anonim válasza:
Be hát! Csak tényleg tartsd is be, és menni fog!
2018. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, működhet. Tartsd magad a diétához és menni fog.
2018. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beválhat .
2018. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. jún. 7. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Jl hangzik, hacsak nem pótolod a kalóriákat másból, ugye. De amit leírtál, az príma, feltéve, hogy nem eszel túl koplalósan, a csirke zöldséggel ad tápanyagokat, de kalóriát vajmi keveset, hacsak nem hatalmas a mennyiség vagy pl. vajas répa a zöldség... De a hozzáállás (mozgás, szénhidrátbombák helyett zöldség) remek, ez már sokaknak elhozta a sikert :)
2018. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel konkrétan semmit nem mondtál. Kalóriát kell számolni fogyáshoz, attól hogy helyettesíted a tésztát a köretben és a húsban még van kalória, ha nem tudod mennyit eszel és csak ránézésre csinálod nem lesz sok értelme.
2018. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán van értelme számolás nélkül is... Sokan számolás nélkül fogyunk, egyszerűen lecsökkentve a szénhidrátot.

A kalóriadeficit fogyaszt, nem a számolás. Márpedig a köret zöldségre cserélése jó eséllyel okoz deficitet. Nem tuti, én is írtam (én is vígan meg tudnék enni napi többszáz gramm zsírt valamirevaló szénhidrát nélkül is), de a legtöbbeket túl jól laktatja a szénhidrátszegényebb étrend vagy nem szokták meg, nem szeretik a sok zsírt, így automatikusan leesik a kalóriabevitelük.


A kérdező nem írta, hogy a csirkemell+zöldség mellé még dedob egy pofa zsírt vagy egy zacskó sósmogyorót... Úgyhogy szerintem kis eséllyel cselekszi ezt.

2018. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!