Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez szerintetek jó étrend...

Ez szerintetek jó étrend fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés

Reggeli 2 kifli, paradicsom felvágott vaj

Tízórai nincs

Ebéd: zabkása

Uzsonna: ritkán egy alma

Vacsora : leves ( nem tudom milyen leves, attól függ..) + 3 tojás de csak egyet ennék meg sárgájával együtt

4l víz

( a zabkása csokis )



2018. jún. 25. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

A zabkása inkább reggeli legyen, és az is zabpehelyből, ne ilyen instant zacskós vackok, sokkal egészségesebb.

Ez kellően sok szénhidrát ahhoz, hogy ebédig ne legyél éhes. A kiflit felejtsd el, felesleges kalória.

Ebédre menjen a leves meg a tojás, tojásból kettőt is nyugodtan megehetsz egészében, fehérjét meg akármennyit. Bár én alapvetően azt javasolnám, ebédre egyél rendesen, csak megfelelő ételt, pl. barna rizs, saláta, sok husi (csirkemell vagy más sovány húsok), de ilyen hiába mondok, úgyse fogod elhinni, hogy nem kell éhezned. :) Szóval, a fentiből inkább akkor a leves-tojás legyen az ebéded.

Este már ne egyél szénhidrátot, ha tojást ennél, csak a fehérje akkor, én javasolnék helyette túrót, olajos magvakat pl. mandula (keveset).


Gyümölcsből a piros gyümölcsök a legjobbak, eper, málna, áfonya és egyéb aprógyümölcsök, bár tízóraira jobb lenne, mint uzsonnára, de ennyi belefér még.

2018. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudjuk, h mi a nemed, milyen magas vagy, mennyit szeretnél fogyni, de a legfőbb kérdés, h mit tervezel mozogni? Így e szerint nem tudunk rá mondani semmit, de ha kaja szempontokat nézzük, akkor minőségtelenek a kaják. 2 kifli? A standard fehér lisztesre gondolsz? Mert az már eleve rossz. Zabkása- cukros és szénhidrát dús kaja- Ezt el is égeted a nap folyamán? Alma - cukor... Nagyon hamar megemeli a vércukor szintedet, majd le is dobja, így ne csodálkozz ha majd fél óra múlva keresni fogod a kaját. Leves.. Na igen, milyen leves? Mi van benne stb? Ez így nagy 0 ahogy leírtad. Egyedül ebből az egészből a paradicsom, a felvágott, a 3 tojás és a 4 l víz a jó. A kombináció viszont kicsit sem.
2018. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm szépen, nagyon hasznos válasz volt :)

#2 lány vagyok, 154 centi 17éves 66 kg

2018. jún. 25. 10:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Hmm. Itthon videóra szoktam tornázni kardiót(20p megy) meg Rubint Réka hasizom gyakorlatát a 20percest
2018. jún. 25. 10:43
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Ez se nem kaja, se nem edzés. Ez vacak, őszintén.
2018. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Fuss minden nap 35-40 percet!!
2018. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi :) de egy kezdőnek picit sok lesz, inkább majd fokozatosan növelem az időt
2018. jún. 25. 11:24
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem étrend.
2018. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Minden nap ez eléggé egyhangú.

Nem is nagyon van benne normális főtt étel. Pedig az is kell rendszeresen, pl. hús.

Nem értem, hogy miért csak egy tojás sárgáját ennéd meg.

Ha zabkását szeretnél enni, akkor vegyél normális zabpelyhet és főzd meg. Ne ilyen előre csomagolt, ízesített akármiket vegyél. És nem is kell minden nap zabkását enni. Főleg nem naponta többször.

2018. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

naponta min vagy kocogj min 50 percet, vagy biciklizz.

kaja, ebéd vacsi, lehet csirke zöldseggel vagy salataval.vagy leveseket ehetsz, vagy pl lecsó csirkevel.főtt kuszkuszt szinten lehet enni, töltött gombaval, hallal pl.reggelei tojas pl.én vmikor csak feherjeshaket reggelizem, meg iszom egy kavet.

2018. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!