Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Utálom a zöldségeket! Hogyan...

Utálom a zöldségeket! Hogyan egyen így meg?

Figyelt kérdés

A gyümölcs még úgy elmegy de azt is nehezen eszem meg.

Mostanában próbálok több zöldséget enni, de mintha egyre jobban utálnám, és hányingerem is lenne miközben eszem.

Reggelire kis felvágott és puff rizs mellé ettem paradicsomot, sárga koktél paradicsomot uborkát és kaliforniai paprikát de egyáltalán nem esett jól egyik se.. sőt ha vacsira tojás mellé akarnék most enni, tudom hogy hányingerem lenne.

Egyedül szendvicsbe amibe meg úgy elmegy de azt meg nem lehet mindig enni dietaba.

Ha csirkemell melle parolok, úgy se esik jól. Vagy ha salátát csinálok attól is hányingerem van..

Ez így nagyon nem jó, mégis mit csináljak?


2018. júl. 27. 11:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák végett !
2018. júl. 27. 11:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn is kevès zöldsèget szeretek amit szeretek azt variálom. Èn nem ennèk olyat ami nem esik jól, nincs èrtelme mert idő előtt feladod majd. Èn 4 hónap alatt 18 kg fogytam ès csak a kalóriát számoltam ès sportoktam.
2018. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Először kevesebb zöldséget egyél. Nekem is hányingerem volt eleinte, így utáltam meg az uborkát. Ne erőltesd! Főleg, ha nem esik jól. Keveset egyél belőle és mindig csak azt, amihez épp kedved van.
2018. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nincs,hogy valaki nem szereti a zöldséget!olyan viszont van,hogy a zöldség nincs megfelelöen elkészitve.szánj rá kis idöt,és kisérletezd ki hogy mi a legmegfelelöbb elkészitési modszer.használj különféle füszereket

Hidd el én is ilyen voltam,azota miota el tudom késziteni,nincs olyan étkezés amibe ne lenne zöldség :)

2018. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Próbálhatsz kísérletezni, hogy mégis mikor, mit, milyen formában ehetsz. A fogyásnak akár jót is tehet, hogy nem eszel sok zöldséget (az enyémhez kvázi kötelező ez, sok zöldséggel nem tudok fogyni, nem laktat, csak hozza a kalóriát), az egészség már neccesebb (úgy tudom, lehet nulla zöldséggel egészségesen élni, de bizonyára megvannak a kemény feltételei).

Gyümölcs egyáltalán nem kell, azzal nem foglalkoznék a helyedben, amúgyis sok cukor és sokunknak még sokkal-sokkal nehezítőbb elem fogyáskor, mint a zöldség.

Egyél szép változatosan, ügyelve a helyes tápanyagbevitelre, aztán ha ez összejön neked zöldség nélkül, OK.


Párolás, saláta... Nos, én hatalmas zöldségimádó vagyok, de én így meg nem enném a zöldségeket... Sokat pedig sehogy. teljesen természetes, hogy az ember válogat e téren. Azért jobb, ha néha egy kicsit becsempészel. Oly sokféle módon lehet, még zöldséges sütik is vannak. S a karfiolos pogácsámban fel se tűnik a karfiol (ami baj, mert imádom a karfiolt, máskor többet teszek bele és zsírban sütve, úgy különösen ízes). Ha az ilyenek neked valamiért nem jók fogyáskor, majd eszed később, a zöldséghiány inkább hosszabb távon okozhat komoly gondokat. Fogyás idejére pedig valahogy magadba tömöd az a keveset, mint eddig. Bár én igyekeznék többféle zöldséggel, szószokkal, ízes cukkinitócsnival vagy ami eszembe jut, hogy esélye lenne nálam.

A csirkemell mellé ne sivár párolt zöldséget csinálj, hanem mondjuk legyen belőle lecsós szelet, az nem vonzóbb? Zsír úgyis kell egy kevés, egy pici lecsóban pedig igazán nincs sok.

2018. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben az uborkát, paradicsomot, paprikát szendvicsben enném , de ha nem esik jól , tényleg nem kell erőltetni, de mégsem eszed magába.

Pártolom az elkészítési módokat. Csinálj lecsót , esetleg rántott cukkinit olívaolajban. Annyi recept létezik, hogy valami finomságot összeüss belőlük.

2018. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!:))


Szendvicsbe még úgy meg eszem ezeket.

Azt elfelejtettem írni hogy vannak amiket kimondottan szeretek de azok nem diétásak, milyen érdekes :D

Ilyen pl a kukorica, és a krumpli.. imádom.

A borsot is elfalatozom.

Levesbe a répa is ízlik illetve a karfiol is.

Körözöttbe a hagyma. Tojás rántottába is teszek néha.


Amit meg szoktam ritkán csinálni az cukkinicsónak, tökcsónak, bele egy kis csirkemell,sajt.


Tehát néha be tudom iktatni, de ezt kevésnek gondolom.


Megpróbálom fűszerezi ezeket ha úgy se jön be akkor hanyagolom.

A cukkinitocsit

2018. júl. 27. 13:33
 8/17 A kérdező kommentje:

Hupsz,


Szóval a cukkinitocsit mindenképp ki próbálom mert egyszer már ettem nagyon izlett.

És aki csinálta sutopapiron készítette el.

Lecsos szeletet se csináltam eddig de kipróbálom!

A lecsot meg eszem illetve imádom a rántott cukkinit is, de az nem valami diétás.

De tudom a kalória számolás a lényeg!:) csak az a baj ha elkezdem enni a rántott cukkinit, akkor abból muszaj sokat ennem mer annyira ízlik.

2018. júl. 27. 13:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele és igazuk van az előttem szólóknak. Az elkészítési módtól függ minden. Én pl most jöttem rá, hogy a répa jól fűszerezve olivaolajjal tepsiben megsütve isteni köret. :) Javaslom ihletért a vega recepteket, pl: kristóf konyhája
2018. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te szereted a zöldséget, mivel egy halom zöldséges ételt megeszel, nem feltétlen kell a szendvicsbe zöldség, sőt én nem is eszek szendvicset, keress új recepteket, főzd meg, biztosan lesz ami tetszik majd.
2018. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!