Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Sok fehérje, sok zsír, kevés...

Sok fehérje, sok zsír, kevés CH működik? Nem ketogén diétaként!

Figyelt kérdés

Nem ketózist szeretnék!


Kb. 80g fehérjével, 50g szénhidráttal és 80g zsírral (/nap) érzem magam a legjobban a bőrömben.

Ez lehet egészséges étrend? Nem nehezítem meg a fogyásomat a sok zsírral (ennyi CH mellett)?


160/60


2018. aug. 1. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,működhet.
2018. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy ezzel ketózisba kerülsz, ha nem is nonstop. Nem tudom, kinek mennyire jó, ha ki-be ugrál a ketózisból, nekem jól szokott esni ez a szint is.


Ez egyáltalán nem sok zsír, ahogy a fehérje se az, csak egy megfelelő mennyiség. A fogyáshoz nem kell ám koplalni, sőt, az általában kontraproduktív.

2018. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne jó? :) Mindenkinek más a jó. Én is hasonló elosztásban étkezem, Regenor étrend alapján, nekem bejött. A fogyás is megy, meg jól is érzem magam.
2018. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ miből áll össze a makro arányok. Ha ch sok zöldség, a zsír olíva és halolaj, stb. Akkor persze, lehet egészséges. De ez gyakorlatilag egy Ketogén diéta hiába nem annak szánod, legalábbis közel van hozzá. A ketozis feltétele a zsírmentes testtömeg/1g ch alatti szénhidrát bevitel leginkább zöldségből. Sokan tapasztalnak jó közérzetet hasonló arányokkal de senki se tudja hogy évek távlatában mit vált ki, érdemes inkább időszakos jelleggel csinálni kúra szerűen.
2018. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet egészséges, ha természetes ételekből viszed be ezeket.

Ilyen kevés ch mellé lehet, hogy több zsír fog kelleni, hogy legyen elég energiád, de te érzed. Én is kb. ennyi fehérjét eszem, a ch jellemzően 100-120 g körüli és mellé kb. 100 g zsír, én ezzel simán lefogytam és tartom a súlyomat (163/55).

2018. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!