Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hány gramm szénhidrátot lehet...

Hány gramm szénhidrátot lehet fogyasztani ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
167cm vagyok 67kilo legalább 7 kilót le szeretnék adni vagy még többet is akár. Mennyi szénhidrátot fogyassza reggelire tízóraira, ebédre, uzsonnára, vacsorára?
2018. aug. 12. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
160 alatt biztosan fogyni fogsz
2018. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ mennyi zsírt és fehérjét fogyasztasz a szénhidráton kívül.
2018. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Akár már 180 szh-val is fogyhatsz, ha közben a zsír nem több 50 g-nál, és a fehérje minimum 70 g.
2018. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én amióta 200 fölé emeltem, azóta tudok fogyni, elötte a 130-150-nek állt a súlyom.
2018. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
akarmennyit, a szenhidrat nem hizlal!!!!
2018. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Akármennyit, csak használd el. Van, aki napi 500 grammal is fogy. S én hónapokig 30-40 grammal sem fogytam, mivel nem voltam kalóriadeficitben...


Annyit egyél, amennyivel jól működsz s amennyivel meg tudod oldani a kalóriadeficitet. Én pl. jóformán semennyivel nem tudom megoldani, ha nem mozgok rendesen, de ha igen, akkor ebédelhetek 10 krumplis pogácsát egy halom banánnal, akkor is fogyok... Azért kevesebbel jobb, de ez én vagyok, van, aki szénhidrátszegényen csak a falat kaparná, majd feladná az egészet, esetleg lefogyna ugyan, de rosszul érezné magát.


Erre NINCS fix válasz. Kinek napi 10 gramm az ideális, kinek 500.

2018. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norman Bates ***** válasza:
49%

szenhidrat nem hizlal ??? 😂😂szenhidratot glukoznak bontja le a szevezet ami ugye inzulin valaszt valt ki. Inzulin lebontja es elraktarozza azt a cukrot.

En ketogen etrenddel napi 20gramm alatt tartom es -18kg nal jarok bo 3 ho alatt.

ennel lehet tobbet is, de a 20 gramm az tuti ketozis

2018. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!