Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ettől ugye nem nő a testsúlyom?

Ettől ugye nem nő a testsúlyom?

Figyelt kérdés
Kevesebb cht és több fehérjét kezdtem enni, szálkásítani szeretnék. Futni járok és 3kgos súlyzóval edzek. Nem szeretném a testsúlyomat növelni csak formásodni és megtartani. Így szerintetek lehetséges? Ha nem akkor min változtassak? 165 cm 50kg vok vékony testalkatú.

2018. aug. 23. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 33 éves nő vok egy kisgyermekkel😊
2018. aug. 23. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha 33 éves vagy, akkor légyszi ne úgy írj,mint egy 12 éves ("vok")! Köszi.


Kérdés: van rajtad érdemi izomzat,hogy szálkásítani akarsz?

2018. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kalóriadeficitben vagy, akkor szálkásítasz, csökken a súlyod. Ha nincs deficit, akkor nem szálkásítasz, hanem súlyt tartasz vagy tömegelsz (ez utóbbihoz ugyebár kalóriatöbblet kell).


A formásodás szálkásítás mellett zsírvesztést kell, hogy jelentsen (max. minimális izmosodással, ha kezdő vagy). Ha jók a makróid, menni fog, persze.


Azért jó lenne rendes súlyokat használni, minden gyakorlathoz amit kell. Sosem értem a fix súlyzót, én 2 és 16 kg között használok súlyzót s ebben a láb benne sincs. Nem annyival bicepszezünk, amennyivel hátazunk vagy guggolunk, a nagy izmoknak nagyobb súly kell.

2018. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásítás annak a folyamatnak a neve, amikor zsírt akarsz leadni a lehető legkevesebb izomvesztés mellett, kirmelve az izmod tónusát. Miss vok, neked izmot kellene növesztened.
2018. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mennyi cht és mennyi fehérjét eszel? illetve mennyi zsírt? ez is fontos hisz a fehérje és a zsír ami nélkül nem élnénk

szénhidrát nélkül elvan az ember úgyebár kivéve ha fontos vizsgákra készül de akkor ez téged nem érint szóval jó lenne tudnánk mennyiből mennyit viszel be

2018. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért számít annyira a testsúlyod? Mindenki csak a külsődet fogja csak látni, nem dob alád mérleget.
2018. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kórosan sovány vagy, milyen zsírtól akarsz megszabadulni?
2018. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!