Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mikor fog eltűnni a pocak?

Mikor fog eltűnni a pocak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni augusztus elejétől. Ezidő alatt le is ment 7.5kg. 181/2 cm vagyok 92.5-ről indultam, ma reggel voltam 85 környékén.


A tokámból az arcomról és a nyakamról én is észlelem hogy lement valamennyi zsír, ugyanígy a csípőmön is érzem, hogy a nadrág ami alig jött rám, ma már pont rám fér, valamint én egy minimális változást látok a pocakomon is.


Többen is mondják hogy egy picit lement a pocakból, de leginkább a toka és az arcomon látszik.


Kérdezem én, hogy mikor fog lemenni a pocak? 75 kg-ig akarok lemenni diétával. Diéta annyit jelent, hogy fehérjedús, sovány húsok teljes kiörlésű kenyér, és vizet iszom. Nem koplalok mégis fogyok, tehát a diétám az jó.


A kérdésem az, hogy mikor lesz az, hogy a pocakomról is elkezd eltűnni a zsír? Meddig kell ahhoz lemennem?



2018. szept. 15. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
82.41kg-ig
2018. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szűk családomban mindenki pocakos 5 kiló plusszal is. Sokan onnan fogyunk utoljára.

Nem tudom, meddig kell lemenned, de ha férfi vagy (gondolom, ez a helyzet), 12-14% testzsírnál már lehet, hogy jó leszel :D Ha nő, huszonpárnál? Attól függ, mennyire akarsz szálkás hasat és milyen a genetikád.


Ha nincs sok izmod és hasról fogysz utoljára, persze, hogy zsíros a hasad. 75-tel is az lehet, mit sem tudok az izomtömegedről.

2018. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

rengeteget kerékpározom, ezért a vádlim és a combom meglehetősen izmos, korábban úsztam is de egyelőre abbamaradt.


Jelenleg nekem a BMI-re 25.7-et ír, a fittséghez pedig 10-15%-nyi a jó. :/

2018. szept. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!