Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen ételeket egyek amikben...

Milyen ételeket egyek amikben kevesebb a szénhidrát?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és legutoljára amikor mértem 65 kg voltam. Azóta bekerültem koliban és nem tudok diétázni(azt eszem amit adnak)ezért valószínűleg felszettem egy pár kilót. Mit kéne egyek amiben kevesebb a szénhidrát és kevesebb kcal-t viszek be vele?


Válaszokat előre is köszönöm! :)


2018. nov. 2. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Zöldség, délelőtt gyümölcs, light sajtok, light mozzarella estére paradicsommal,

pulykasonka, csirkemellsonka,

általában ami meg van sütve az mind magas glikémiás indexű, magas CH, az mind felejtős,


kínai és távol-keleti kaják általában sok zöldséggel készülnek, csak meghőkezelik a wok-ban pár percig és kész is.

kínai kajálda.

piac - zöldség-gyümölcs


sport - kollégiumban nincs sportterem? edzőterem?

2018. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Van edzőterem, de csak a fiúk használhatják mivel a fiú szárnyon van.

2018. nov. 2. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Bármilyen hús (a felvágott és a virsli kevésbé jó), tojás, natúr joghurt, kefír, kemény sajt, túró, tejföl, vaj. Bármilyen zöldség. Egy kis gyümölcs és olajos mag is beleférhet. A gabonaféléket, krumplit, cukros ételeket csökkentsd.
2018. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kis görög (natúr) joghurtba keverj túrót. Nagyon telítő, és egészséges is.

Ha így nem olyan finom, akkor egy kis gyümit meg adhatsz hozzá.

2018. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!